מאיר חברה למכוניות משיקה: XC40 Recharge Pure Electric Pro (P6)

מאיר חברה למכוניות משיקה: XC40 Recharge Pure Electric Pro (P6)
תמונות יח"צ

החל מ-269,990 ש"ח 'מאיר חברה למכוניות' מודיעה על תחילת השיווק בישראל של גרסה נוספת וחדשה של הרכב החשמלי הראשון של וולוו - XC40 Recharge Pure Electric Pro עם מנוע אחד, טווח של 400 ק"מ ומחיר של החל מ-269,990 ₪

גלגלים | 30/12/21

וולוו  XC40 Recharge Pure Electric Pro (P6), הוא גרסה נוספת וחדשה של הרכב החשמלי המלא הראשון של וולוו שהושק בארץ השנה.

הגרסה החדשה כוללת מנוע אחד ומוצע טווח נסיעה צפוי של 400 ק"מ בטעינה יחידה (עפ"י  WLTP) והספק של 231 כ"ס. הסוללה יכולה לטעון עד 80 אחוז מהקיבולת שלה בזמן של 32 דקות בלבד במערכת טעינה מהירה.

מערכת המידע, המופעלת באמצעות אנדרואיד, מציעה ללקוחות טכנולוגיה ושירותים המותאמים לצרכי הנהג יחד עם אפליקציות גוגל הפופולריות  Google Assistantו- Google Map

מבחינה בטיחותית, הרכב מספק רמת בטיחות גבוהה במיוחד. מהנדסי הבטיחות של וולוו עיצבו מחדש וחיזקו את מבנה החזית של הרכב בכדי לתת מענה להיעדר המנוע, כדי לעמוד בדרישות הבטיחות הגבוהות של וולוו ולסייע בשמירה על חיי אדם כמו בכל וולוו אחרת.

סוללת הרכב מוגנת על ידי כלוב בטיחות המוטבע באמצע מבנה המרכב. מיקומה של הסוללה ברצפת המכונית גם מוריד את מרכז הכובד של המכונית ונותן הגנה טובה יותר מפני התהפכות.

עיצוב הפנים של הרכב הוא פונקציונלי מאוד ומעניק לנהגים שטח אחסון רב, למשל בדלתות ובתא המטען. מכיוון שאין לרכב מנוע בעירה פנימית ותיבת הילוכים, הוא מעניק לנהגים שטח אחסון גדול עוד יותר באמצעות ה- Frunk (Front Trunk) שנמצא מתחת למכסה המנוע הקדמי.

מחירים ורמות גימור כולל מע"מ ואגרת רישוי:

XC40 Recharge Pure Electric Pro :

מחיר כולל מע"מ - 269,900 ₪

מחיר כולל מע"מ ואגרת רישוי - 270,430 ₪.