שדרוג לסיאט אטקה 2018

שדרוג לסיאט אטקה 2018
סיאט אטקה, שדרוג ומחיר אטרקטיבי שמתחיל מ- 136,900 ש"ח

דגמי האטקה החדשים מציעים את הגרסאות הבטוחות ביותר במפרט של היצרן הספרדי. כחלק מהצבת סטנדרט הבטיחות החדש, כל דגמי האטקה ייהנו מעתה

אורן פרנקל | 02/07/18

חברת צ'מפיון מוטורס, יבואנית דגמי סיאט בישראל, החלה בשיווק גרסאות משודרגות של ה-SUV הראשון של המותג, סיאט אטקה (החל מייצור ינואר 2018).
הגרסאות החדשות מבשרות פתרון לבעיית זמן ההמתנה הממושך לרכב, עם חלק מהדגמים במלאי זמין ומועד אספקה של מספר ימים. דגמי האטקה החדשים מציעים את הגרסאות הבטוחות ביותר במפרט של היצרן הספרדי. כחלק מהצבת סטנדרט בטיחות בלתי מתפשר בקטגוריה, כל דגמי האטקה ייהנו מהיום מחבילת בטיחות מתקדמת כסטנדרט הכוללת שורה של מערכות הגנה אקטיביות בכל רמות הגימור לצד שלל מערכות עזר בטיחותיות. 

לצד שדרוג אבזור הבטיחות בדגמי האטקה סיאט מגדילה לעשות ומציעה דגמים אלו במחירים אטרקטיביים מבעבר! מחיר ה- Ateca Style יעמוד על 136,900 שקל  ה- Ateca Style + תעלה 142,900 שקל. דגם ה-Ateca Xcellence יעמוד על 161,900 שקל  ודגם ה- Xcellence + יוצע מעכשיו במחיר של 181,900 שקל. זאת ועוד, לרגל חידוש המלאי תציע סיאט מבצע אטרקטיבי למספר שבועות בלבד (עד ה-22.07.18) על כל דגמי ה- Ateca. כל דגמי הסטייל יוצעו בהנחה של 3,000 שקל, בעוד כל דגמי האקסלנס יוצעו בהנחה של 5,000 שקל!

דגמי ה- Ateca המעודכנים מציעים בכל רמות הגימור תוספת של שלל מערכות אקטיביות להגנה על הנהג. עד כה הציע ה- Ateca את המערכות הבאות: Front Assist לבלימה אוטונומית, מערכת Emergency Braking המזהה בלימת חירום של הנהג ומסייעת בעוצמת הבלימה, מערכת Blind Spot Detect המבוססת על רדאר אחורי ומסייעת לנהג להבחין ברכב בשטח המת לרבות ניטור שטחים מתים מאחורי ובצדי הרכב בעת חניה (סטנדרט מרמת גימור Style +) ומערכת איתור עייפות נהג. בדגמים המשודרגים התווספו גם מערכות הבטיחות הבאות כסטנדרט: מערכת Adaptive Cruise Control השומרת הן על המהירות שנקבעה והן על המרחק מהרכב שמלפנים ומערכת זיהוי ובלימה אוטונומית עבור הולכי רגל. 
 
במקביל למערכות אלו, מציע הרכב את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות, כגון: מערכת למניעת נעילת גלגליםABS- Anti Locking Brake System, XDS - מערכת נעילת דיפרנציאל אלקטרונית, מערכת לבקרת יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעה ESC - Electronic Stability Control, מערכת (Hill Hold Control) H.H.C סיוע בזינוק בעלייה, מערכת לסיוע בבלימות חירום BAS - Brake Assist System, מערכת לבלימת הרכב אחרי תאונה - Multi-Collision Braking System ושבע כריות אוויר (כולל כרית קדמית לברך הנהג).