שברולט ספארק החדשה בישראל

שברולט ספארק החדשה בישראל
מנוע חזק ו-5 שנות אחריות, ספארק החדשה החל מ-80,990 ש"ח

UMI תחל בשיווק שברולט ספארק המחודשת שעברה מתיחת פנים ותגיע אלינו חזקה, בטוחה ומאובזרת מתמיד ועם 5 שנות אחריות

אורן פרנקל | 09/01/19

קבוצת UMI, יבואנית שברולט בישראל, תחל בשיווק מתיחת הפנים של מכונית המיני שברולט ספארק, מהדגמים המובילים של שברולט ואחד משלושת רכבי המיני הנמכרים בישראל. 

מכונית המיני תמשיך להציג את המנוע החזק בקטגוריה - הספארק תצויד במנוע 1.4 ליטר אשר יפיק 98 כ"ס, לו תשודך תיבת הילוכים רציפה ((CVT). גרסת המנוע 1 ליטר בשידוך הגיר ידני לא תוצע הפעם.  

הדגם המחודש ימשיך להציע אבזור עשיר מהרגיל בסגמנט והוא יצויד במערכות בטיחות חדשות.
הספארק תשווק עם מערכות בטיחות אקטיביות ופאסיביות מתקדמות מבית GM בכל רמות הגימור, בלימת חירום אוטונומית עד 80 קמ"ש, התרעת התנגשות קדמית, התרעת סטייה מנתיב ומצלמת רוורס. כמו כן, הספארק היא המיני היחידה בישראל עם שילוב של מערכות בטיחות אקטיבית ו- 10 כריות אווירה. הספארק תוצא עם 5 שניות אחריות.
הספארק מאובזרת לחלוטין כבר בגרסת הבסיס ותכלול במערכת מולטימדיה מקורית 7 אינץ  MyLink מעודכנת עם ממשק נוח ואינוטאטיבי יותר, תומכת ב - Apple CarPlay and Android Auto , בקרת שיוט והגה בציפוי עור בגרסאות הגבוהות יותר יתווספו גם 6 רמקולים, מפתח חכם ,מושבים מעור, מראות מחוממות ועוד.   

מה לגבי עיצוב הרכב? העיצוב של הספארק התרענן והוא מציג כעת את הלוק החדש של שברולט, חזית בעלת מראה אתלטי יותר המשלב גריל כפול, ציפויי כרום ויחידות תאורת יום לד. 


הספארק המחודשת תשווק בשלוש רמות גימור LT+  LTZ, ופרמייר
רמת הגימור LT+,  כוללת:, בלימת חירום אוטונומית (8-80 קמ"ש), 10 כריות אוויר, התראת סטייה מנתיב, התראת התנגשות קדמית עיגוני איזופיקס, מערכת בקרת יציבות, בקרת שיוט, מצלמת נסיעה לאחור, מערכת מולטימדיה מקורית 7 אינץ  MyLink (מעודכנת 2019) משולבת עם - Apple CarPlay and Android Auto. 4 רמקולים, 4 חלונות חשמליים, מראות בצבע הרכב, מתכווננות חשמלית, מחוממות והגה עור 
לרמת הגימור LTZ יתווספו חישוקי אלומיניום 15 אינץ'.

לרמת הגימור פרימייר יתווספו חיישני חניה אחוריים, מפתח חכם עם כניסה והתנעה מפתח (Keyless), תאורת יום LED , ריפודי עור סינתטי, ידיות דלת פנימיות בגימור ניקל, ידית תא מטען בגימור ניקל ועוד. 
  
מחירי גרסאות שברולט ספארק 
גרסת LT+  - מחיר 80,990 ש"ח
גרסת LTZ -  מחיר  81,500 ש"ח
גרסת Premier – מחיר  82,990 ש"ח