רנו קליאו החדשה בישראל

רנו קליאו החדשה בישראל
רנו קליאו החדשה, מוצעת במחיר המתחיל מ- 84,990 ₪

קרסו מוטורס החלה בשיווק הקליאו החדשה, דור חמישי למכונית המיתולוגית של המותג המגיעה אלינו עם מנוע טורבו חדש, אבזור גבוה, ואופציה לתיבת הילוכים ידנית

אורן פרנקל | 14/01/20

קרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, החלה בשיווק הקליאו החדשה, הדור החמישי של הסופר-מיני הנמכרת ביותר באירופה אשר מכרה בעולם כ-15 מיליון יחידות מאז השקתה בשנת 1990 והפכה לדגם הנמכר ביותר של קבוצת רנו ברחבי העולם. 

הדגם החדש מצויד במנוע טורבו חדש עם הספק של 130 כ"ס ומשודך לתיבת EDC כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים ואופציה נוספת למנוע 1.0 טורבו  המפיק 100 כ"ס המצויד בתיבת הילוכים ידנית.

קליאו החדשה ממשיכה את קודמתה בעיצוב חיצוני אופנתי וחדשני. המרכב ותא נוסעים שודרגו עם קווים מפוסלים יותר וחזית בולטת יותר.  הקליאו החדשה משדרת שמחת חיים ומודרניות. תא הנוסעים שזכה במלואו לעיצוב חדש שואב השראה ממכוניות גדולות יותר, הן באיכות והן בטכנולוגיות המוצעות. 
הקליאו מוצגת בשתי רמות אבזור: Intense ו RS Line.  בגרסה הגבוהה מסך מולטימדיה בגודל 9.3 אינץ'  ובאינטנס 7'' עם שיקוף לסמארטפון.

רנו קליאו החדשה מציגה מהפכה בעיצוב הפנימי עם חומרים איכותיים, לוח מחוונים דיגיטאלי, תאי אחסון נדיבים ושימושיים וחיפויי דלתות שמוצעים בחומרים רכים וייחודיים בקבוצה. המושבים של קליאו החדשה הם ברמה שניתן למצוא בדרך כלל בדגמים יוקרתיים יותר. הם מספקים תמיכה משופרת הודות לכרית מושב ארוכה יותר ומבנה עוטף יותר. המעטפת הרכה למחצה משפרת את מרווח הברכיים לנוסעים מאחור ואת שדה הראייה לנהג.

הקליאו תושק בישראל בשני מנועים: 
TCe 100 עם 100 כ"ס ותיבת הילוכים ידנית.
מנוע 1.3 TCe בהספק של 130 כ"ס ותיבת הילוכים אוטומטית EDC עם 7 הילוכים. 

מערכות הבטיחות המוצעות בקליאו:  בלימת חירום אוטונומית, מערכת התרעה לזיהוי בשטח מת, זיהוי תמרורים עם התראת מהירות, מערכת להתראה על סטייה מנתיב, וסיוע בשמירת נתיב (בגרסת RS Line). 

לדברי רועי שחורי סמנכ"ל קרסו מוטורס ומנהל חטיבת רנו:
"הקליאו הפכה לאייקון. והדור החדש ממשיך את התכונות של הדורות הקודמים עם העיצוב החיצוני הצעיר והאופנתי. בקליאו החדשה מנוע עוצמתי, עיצוב פנים יוקרתי ומערכות בטיחות מתקדמות. הקליאו זכתה ב 5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק של Euro NCAP ולכן היא הבחירה הטובה ביותר בקטגוריה שלה."

 

קליאו  1.0 ליטר בנזין ידנית מחיר 84,990 ₪ 
קליאו 1.33 ליטר בנזין אוטומטית ( Intense) מחיר 104,990 ₪ 
קליאו 1.33 ליטר בנזין אוטומטית ( RS Line) מחיר 114,990 ₪