רנו קוליאוס החדש בישראל

רנו קוליאוס החדש בישראל
רנו קוליאוס החדש, מוצע במחיר של עומד על 164,990 ש\"ח

קרסו מוטורס משיקה בישראל את רנו קוליאוס החדש, קרוסאובר בעיצוב חיצוני יוקרתי, עם נוחות ומרחב הגדולים בקטגוריה ומנוע חסכוני בדלק

אורן פרנקל | 09/01/20

קרסו מוטורס החלה בשיווק הרנו קוליאוס - קרוסאובר מרווח ויוקרתי עם מנוע טורבו דיזל 1.75 ליטר המפיק 150 כ"ס למנוע משודכת תיבת הילוכים רציפה CVT עם 7 יחסי העברה. צריכת הדלק של הקוליאוס חסכונית מאוד עם 5.5 ל' ל 100 ק"מ.

הקוליאוס החדש מגיע עם אבזור פנימי חדיש ומרווח עם 5 מקומות, בעיצוב חיצוני של רכב שטח ועיצוב פנימי מפואר ויוקרתי. בקוליאוס מרחק סרנים באורך  270 ס"מ ובכך הוא מתאפיין במרחב פנים יוצא דופן בקטגוריה.
הקוליאוס משווק בגרסה אחת מפוארת הכוללת: גג פנוראמי נפתח חשמלית, בלם יד חשמלי, לוח מחוונים דיגיטלי 7", חיישני חנייה היקפיים ומצלמה אחורית, חישוקי אלומיניום 18'', מולטימדיה 7'' עם שיקוף לסמארטפון, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי אוורור מאחור, קיפול מראות חשמלי ועוד.

לקוליאוס אביזרי בטיחות מתקדמים הכוללים: בלימה אוטונומית וניטור מרחק מלפנים, התראת סטייה מנתיב, זיהוי שטח מת ובקרת שיוט אדפטיבית. 

לדברי רועי שחורי סמנכ"ל קרסו מוטורס ומנהל חטיבת רנו: 
"אנו שמחים לצרף דגם חדש נוסף למשפחת הדגמים של רנו. הקוליאוס  משתייך לקטגוריית הקרוסאוברים הגדולה והצומחת בישראל. עם מידות גדולות ומרווחות, אבזור עשיר ומתקדם, עיצוב יוקרתי ומנוע דיזל עוצמתי וחסכוני  - לקוליאוס יתרון משמעותי בקטגוריה".

מחיר רנו קוליאוס החדש 1.75 ל' טורבו דיזל INTENSE  עומד על 164,990 ש"ח.