רמת גימור חדשה לסקודה קודיאק

רמת גימור חדשה לסקודה קודיאק
רמת גימור חדשה לסקודה קודיאק, המחיר יעמוד על 171,990 ₪

צ'מפיון מוטורס, יבואנית מותג סקודה בישראל, החלה בשיווק גרסת כניסה חדשה במחיר אטרקטיבי לדגם הקודיאק

אורן פרנקל | 28/10/19

היצרנית הצ'כית משיקה גרסה חדשה לקודיאק, מדגמיה המבוקשים. רמת הגימור Business בתצורת 7 מקומות תציע את אותו המנוע המגיע ברמת גימור Ambition בנפח 1.5 ליטר TSI המפיק 150 כ"ס 
רמת גימור Buisness מצוידת במגוון מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות, המוצעות גם בשאר דגמי הקודיאק: בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת Front Assist המנטרת מרחק מלפנים, מאטה ואף בולמת בלימת חירום, ומערכת  Lane Assistהמונעת סטייה מנתיב, ומבצעת תיקון אקטיבי של ההגה.

מחיר הקודיאק ברמת גימור Business יעמוד על 171,990 ₪ (לעומת 182,990 ₪ ברמת גימור Ambition)

רמת הגימור, שתקרא Business תציע בדומה לרמת הגימור Ambition מנוע בנפח 1.5 ליטר TSI עם 150 כ"ס בהבדלי אבזור קלים בהשוואה לרמת גימור Ambition, וזאת במטרה לבוא לקראת לקוחות סקודה במחיר הקודיאק, תוך שמירה על הסטנדרטים האיכותיים והמוכרים של ענקית הרכב הצ'כית. הבדלי האבזור אינם נוגעים לחבילת הבטיחות של דגמים אלו, שכן רמת האבזור Business שתוצע כסטנדרט, תכלול ניטור מרחק מלפנים ובלימת חירום, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב, ובקרת שיוט אדפטיבית. הקודיאק תוצע בתצורת 7 מקומות. כמו כן, בהתאם לעדכוני המוצר ונראותו המחודשת, כלי הרכב יעוטרו בכיתוב אותיות מותג SKODA בכרום, עדכני ואלגנטי, שיחליף את הלוגו של סקודה על דלת תא המטען. 
מחיר סקודה קודיאק ברמת גימור Business יעמוד על 171,990 ₪.

ג'קי אביב, מנהל חטיבת סקודה בצ'מפיון מוטורס: "עם השקת רמת הגימור Business הרחבנו את המגוון בדגם הקודיאק, למתן מענה לקהלי יעד נוספים במגזר הפרטי והעסקי, מבלי להתפשר על הבטיחות והאיכות הגבוהה בדגם זה. הקודיאק ברמת גימור Business, בתמחור אטרקטיבי מאי פעם, מציע גישה חדשנית, מערכות בטיחות אקטיביות כסטנדרט, מנוע מתקדם וחסכוני ועיצוב עדכני". 

רמת גימור Business מציעה מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות: בקרת שיוט אדפטיבית המאפשרת שמירה על מרחק קבוע מכלי הרכב מלפנים באופן אוטומטי יחד עם שמירה על מהירות המוגדרת באופן דינאמי (עד 160 קמ"ש); מערכת Front Assist המנטרת מרחק לפנים, מתריעה מסכנות ובמקרה הצורך אף מאטה ובולמת את הרכב, ומערכת Lane Assist למניעת סטייה מנתיב – מערכת המפעילה תיקון היגוי באופן אקטיבי.

במקביל למערכות אלו, Business  מציעה את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות, וביניהן: 7 כריות אוויר, מערכת למניעת נעילת גלגלים ABS- Anti Locking Brake System, מערכת לבקרת על יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעה ESC - Electronic Stability Control, מערכת (Hill Hold Control) H.H.C לסיוע בעת זינוק בעליה, ומערכת לסיוע בבלימות חירום BAS - Brake Assist System. (מפרטים מלאים מצורפים).