רמת גימור חדשה לסקודה סקאלה

רמת גימור חדשה לסקודה סקאלה
סקודה סקאלה, גרסת ה-STYLE החדשה תחל מ-125,990 ש"ח

רמת גימור נוספת למשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה. צ'מפיון מוטורס משיקה רמת גימור Style במחיר אטרקטיבי

אורן פרנקל | 03/11/19

חטיבת סקודה בצ'מפיון מוטורס משיקה רמת גימור נוספת לדגם ההאצ'בק החדש של המותג שהושק לאחרונה בישראל, הסקאלה (-Scala)

הסקאלה ברמת גימור Style מאובזרת ב"קוקפיט וירטואלי", לוח מחוונים דיגיטלי עם מספר תצוגות להחלפה לנוחות הנהג, מערכת Kessy, פנסים אחוריים Full-LED ואיתות אחורי דינאמי, מצלמה אחורית וחיישני חנייה אחוריים מקוריים.
הגרסה החדשה תציע גם מערכת Side Assist המתריעה על כלי רכב ב"שטח מת", זאת בנוסף למערכות הבטיחות האקטיביות המוצעות ברמת הגימור Ambition – Front Assist, Lane Assist ובקרת שיוט אדפטיבית
מחיר ה-Scala בגרסת מנוע 1.0 TSI וברמת גימור Style יחל מ-125,990 ש"ח.


רמת הגימור החדשה מוסיפה לאבזור הקיים ברמת הגימור הבסיסית ומציעה מערכות בטיחות אקטיביות לצד אבזור עשיר וטכנולוגיה מתקדמת. מחירה של ה-Scala ברמת גימור Style יחל מ-125,990 שקלים ומחירה של רמת הגימור הבסיסית, Ambition, יחל מ-117,990 שקלים.

הגרסה ברמת גימור Style מציעה את מגוון היתרונות הטבעיים של ההאצ'בק של סקודה כסטנדרט: מרחב הפנים המרווח המתבטא בתא נוסעים עם שפע של מקום לנוסעים, מערכת מולטימדיה מקורית מדגם Bolero דור 3 עם מסך בגודל "8 ותפעול בשפה העברית, מערכת Smartlink לקישור הטלפון החכם למערכת המולטימדיה, סייע תאורה (Coming Home\Leaving Home) בעת פתיחת הרכב או דימום המנוע, הגה קטום וחלונות אחוריים כהים.

נוסף לכל אלה, תציע רמת הגימור Style גם מערכת "קוקפיט וירטואלי" – לוח מחוונים דיגיטלי בעל מספר תצוגות הניתנות להחלפה, מערכת בקרת אקלים דיגיטלית Climatronic, מערכת Kessy להנעה, פתיחה ונעילה ללא מפתח, פנסי תאורה אחוריים בטכנולוגיית Full-LED, איתות אחורי דינאמי ומראות צד מתכווננות ומתקפלות חשמלית עם הפשרת אדים. ברמת גימור זו יתווסף עיצוב אלגנטי יותר עם מסגרת כרום חיצונית מסביב לחלונות, תאורת אווירה בצבע אדום וחישוקי סגסוגת בגודל 17".

הגרסה מציעה מעטפת בטיחות רחבה עם מערכת Side Assist המתריעה על כלי רכב ב"שטח מת", מצלמה אחורית וחיישני חנייה אחוריים מקוריים. אלה מצטרפים למערכות הבטיחות הקיימות בגרסת הבסיס - מערכת Front Assist המנטרת מרחק מלפנים, מתריעה מפני סכנות ובמקרה הצורך מאטה ואף בולמת את הרכב, מערכת Lane Assist למניעת סטייה מנתיב המפעילה תיקון היגוי באופן אקטיבי ובקרת שיוט אדפטיבית הפעילה עד למהירות 210 קמ"ש.

בנוסף למערכות אלו, מציע הרכב את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות, ביניהן: 7 כריות אוויר, מערכת למניעת נעילת גלגלים ABS- Anti Locking Brake System, XDS - מערכת נעילת דיפרנציאל אלקטרונית, מערכת לבקרת יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעה ESC - Electronic Stability Control, מערכת Hill Hold Control סיוע בזינוק בעלייה, מערכת לסיוע בבלימות חירום - Brake Assist System.