קיה פיקנטו - עדכון מוצר

קיה פיקנטו - עדכון מוצר
תמונות: יצרן

חברת טלקאר, יבואנית קיה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק של קיה פיקנטו - המיני הנמכרת ביותר בישראל 9 שנים ברציפות – לאחר עדכון מוצר

גלגלים | 24/05/21

קיה פיקנטו, מכונית המיני הנמכרת ביותר בישראל משנת 2012 ועד היום, חוללה מהפכה בקטגוריית המיני וצפויה לחגוג בחודשים הקרובים את המסירה ה  100,000 בישראל.

הפיקנטו החדשה מציעה מערך של טכנולוגיות בטיחות ומדיה מתקדמות, שיפורים בחטיבת ההינע ועדכונים בעיצוב ובאבזור.

 

עיצוב חיצוני

עיצוב מחודש עם מראה מיוחד ובולט לדגמי GT-Line ו-X-Line

מערך הדגמים של הפיקנטו זכה לשיפור ניכר של העיצוב החיצוני, עם שדרוגים משמעותיים במיוחד לגרסה הספורטיבית GT-Line ולגרסת ה X-Line בהשראת דגמי ה SUV – אשר העניקו להעניק למכונית עיצוב תכליתי וייחודי.

השבכה הקדמית בסגנון 'אף-הנמר', עוצבה עם מסגרת בעלת מרקם חדש ומראה של חוליות פתוחות. המסגרת בציפוי דמוי כרום יוצרת צורה סוחפת הנמשכת לחלק התחתון של הפנסים בעלי העיצוב החדש, ומעניקה למכונית מראה רחב יותר. משני הצדדים של 'אף-הנמר' מופיעים פסי הדגשה בצבע אדום בדגמי ה-GT-Line  והדגשה בצבע שחור, בדגמי X-Line.

שתי הגרסאות כוללות כעת פנסים ראשיים בעלי עיצוב חדש, ותאורת נסיעה ביום עם ארבע נורות LED וכן פנסים אחוריים בטכנולוגיית LED, המייצרים חתימת אור אחורית עדכנית.

הפיקנטו המשודרגת מציעה ללקוחות אפשרויות רבות של התאמה אישית, עם מבחר של  9  צבעים.

חישוקי סגסוגת מגיעים בציוד תקני בכל רמות האבזור עם חישוקים בגודל 15 אינץ' בדגמי LX ו EX ו 16 אינץ' בגרסאות GT-Line ו X-Line

עיצוב פנימי

מסך מולטימדיה ואבזור נוחות משודרגים

החלל הפנימי של הפיקנטו זכה לשורה של שדרוגים חזותיים וטכנולוגיים, שבמרכזם צג "מרחף" בגודל 8 אינץ' למערכות השמע והניווט, כולל תמיכה ב Apple CarPlay ו Android Auto וכן תצוגה דיגיטלית משודרגת בגודל 4.2 אינץ' בלוח המחוונים.

בנוסף, כל רמות האבזור (פרט ל LX ) כוללות מפתח חכם עם התנעה בלחיצת כפתור.

תא הנוסעים של הפיקנטו מוצע עם מושבי בד בצבע שחור בדגמים LX ו EX או מושבי עור סינתטי בLINE  GT\X .

חטיבת הינע

החידושים במנוע Smartstream מגבירים את היעילות

הפיקנטו המשודרגת מגיעה עם מנוע בנזין 'Smartstream' חדש, הממקסם את החיסכון בדלק ומפחית את פליטת ה-CO2 בהשוואה לקודמו. זהו מנוע בנזין אטמוספרי DPFI (הזרקת דלק עם פתח כפול) בנפח 1.2 ליטר, המפיק 84 כ"ס.

המנוע מצויד במערכת ניהול חום משולבת חדשה (ITMS) המספקת קירור יעיל יותר של תא השריפה. מערכת ITMS משנה את מאפייני קירור המנוע בהתאם לאופי הפעולה שלו.

הפיקנטו המשודרגת היא הדגם הראשון המצויד בתיבת ההילוכים החדשה (AMT) של קיה. תיבת ההילוכים AMT מבוססת על תיבת הילוכים ידנית בעלת חמישה הילוכים עם מפעילים למצמד ולתיבת ההילוכים שמבצעים באופן אוטומטי את הפעלת המצמד והחלפת ההילוכים. מערכת AMT, המשתמשת במצמד יבש יחיד, מהווה פתרון המשלב בין הנוחות וקלות השימוש של תיבת הילוכים אוטומטית לצד החיסכון בדלק של תיבת הילוכים ידנית רגילה.

בטיחות

מגוון רחב של מערכות מתקדמות לסיוע לנהג, בטיחות ונוחות

הפיקנטו המשודרגת כוללת כמה ממערכות הסיוע המתקדמות לנהג (ADAS) העדכניות ביותר של קיה ומגוון מערכות בטיחות אקטיביות חדשות לשיפור בטיחות הנוסעים, שהופכים אותה לאחת המכוניות הבטוחות ביותר בקבוצתה.

בכל רמות האבזור, היצע מערכות ה-ADAS החדש של הפיקנטו כולל סיוע למניעת התנגשות קדמית (FCA) עם זיהוי כלי רכב והולכי רגל. בנוסף לסיוע לשמירה על נתיב (LKA), התראת תשומת לב של הנהג (DAW), וסיוע לשמירה על מרכז הנתיב (LFA).

מערכת LFA משתמשת במצלמה הקדמית ובחיישנים כדי לעקוב אחר סימוני הכביש, ושולטת בהיגוי של הפיקנטו כדי לשמור על המכונית במרכז הנתיב שלה.

הפיקנטו המשודרגת מצוידת גם במערכות ניהול יציבות הרכב (VSM) של קיה, הכוונת מומנט באמצעות בלימה(TVBB), בקרת בלימה בפנייה (CBC) ויציבות בקו ישר (SLS) כסטנדרט, כדי לסייע לנהג לשמור על שליטה במכונית בזמן בלימה ופנייה

בנוסף,  לפיקנטו 7 כריות אוויר, כולל כרית אוויר לברכי הנהג, וכוללת גם נקודות עיגון וריתום ISOFIX למושבי בטיחות לילדים.

 

מחירים:

פיקנטו החדשה 1.2 LX AMT – 84,500 ₪

פיקנטו החדשה 1.2 EX AMT – 84,900 ₪

פיקנטו החדשה 1.2 GT LINE AMT – 86,900 ₪

פיקנטו החדשה 1.2 X LINE AMT – 86,900 ₪