קאדילק XT5 החדש בישראל

קאדילק XT5 החדש בישראל
קאדילק XT5 החדש, מוצע במחיר המתחיל מ- 349,999 ש"ח

קבוצת UMI החלה בשיווק מתיחת פנים לקאדילק XT5, אשר יוצע כעת עם עיצוב חדש, תוספות אבזור בטיחות וגיר חדש

אורן פרנקל | 13/01/20

קבוצת UMI יבואנית שברולט, קאדילק ואיסוזו, תחל בשיווק מתיחת הפנים של רכב ה- SUV קאדילק XT5, בנוסף לשינוי ברמות הגימור. 
רכב הפנאי של קאדילק הושק לראשונה בישראל ב- 2016, הוביל את מכירות המותג בישראל והוא חלק עיקרי מהצמיחה של קאדילק.
ה- XT5 מצויד במנוע 6V בנפח 3.6 ליטר בהספק של 310 כ"ס מתחדש במספר אלמנטים עיצוביים בהתאם לקו החדש של המותג, טכנולוגיות חדשות מבית GM ועוד. 

במסגרת מתיחת הפנים, תתווסף רמת הגימור ספורט שתחליף את רמת הגימור פרימיום, וכעת ישווק הרכב בשתי רמות גימור מאובזרות במיוחד, פרימיום לוקשרי וספורט.

אור קליין, סמנכ"ל מכירות ומוצר בקבוצת UMI: 
"ה- XT5 הוא דגם חשוב מאוד למותג, זהו הרכב הראשון שבישר על מהפכת הדגמים של המותג שנמשכת גם בימים אלה. הדגם ממשיך להציע טכנולוגיות, ממדים ומחיר שיבלטו לטובה בסגמנט. השקת מתיחת הפנים היא המשך להשקה המוצלחת של XT4 ופתיחה לשנה עמוסה בהשקות מקומיות של דגמי קאדילק שבסופה נציג ליין דגמים רחב ועשיר שכולל רכבי סלון, ספורט סדאן ומספר רכבי SUV למגוון קהלים ושימושים. "
 
אבזור חדש שישווק בשתי רמות הגימור
גיר 9 הילוכים לעומת גיר 8 הילוכים בדגם היוצא, מצלמת מראה כולל שוטף מצלמה, מצלמת 360 מעלות (מעוף ציפור), התראה על הולכי רגל מאחור, מרכז מידע לנהג על גבי מסך "8 (דגם יוצא 5.7), פתיחה חשמלית לתא מטען עם הרגל, מערכת CUE מהדור החדש הכוללת פרסונליזציה לנהגים שונים וחיישן NFC (חיבור מהיר של הנייד לרכב בקרבה בלבד). בנוסף, תצוגה עילית מוקרנת על שמשה קדמית, בקרים רוטורים הממוקמים בקונסולה בין המושבים הקדמיים ומאפשרים שליטה על מערכת המולטימדיה ושקעי USB C .  

רמת הגימור ספורט תאובזר בנוסף: 
AWD, מסילות גגון שחורות, ידיות דלתות צבע הרכב, גריל קדמי בעיצוב שונה, פנסים אחוריים שקופים, פסי קישוט סביב חלונות הצד בצבע שחור, חלק תחתון של פגוש אחורי בצבע שחור.

מחירים: 
פרימיום לוקשרי: 349,999 ש"ח
ספורט: 389,999 ש"ח