קאדילק XT5 החדשה בישראל

קאדילק XT5 החדשה בישראל
קאדילק XT5 החדשה, מוצעת במחיר המתחיל מ- 329,990 ש"ח

קבוצת UMI יבואנית קאדילק בישראל תחל בשיווק רמת גימור נוספת בעלת מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטר לקאדילק XT5

אורן פרנקל | 15/03/20

ל- XT5 שמוביל את מכירות המותג בישראל הושקה לאחרונה מתיחת פנים, וכעת, ביחד עם ה-XT4 לקאדילק שני רכבי SUV חדשים שמציגים את פסגת הטכנולוגיה של תעשיית הרכב האמריקאית. אל הדגמים הללו יצטרף בהמשך XT6 בעל 7 מקומות וביחד ייצרו ליין דגמי רכבי SUV רחב.  כעת ישווק ה- XT5 בשלוש רמות גימור:


רמת הגימור  PREMIUM LUXURY 2.0 מצוידת במנוע טורבו בנפח 2.0 ליטר, בהספק של 237 כ"ס ו- 37.3 קג"מ שמגיע כבר ב- 1500 סל"ד. כמו ביתר הגרסאות, גם מנוע הטורבו מצויד במערכת אקטיבית לניהול צריכת דלק המנתקת שני צילינדרים בעת נסיעה רגועה. כל רמות הגימור מאובזרות במיטב הטכנולוגיה של GM וכוללות את כל אביזרי הבטיחות האקטיבית והפסיבית של המותג. מערכת התראה מפני התנגשות חזיתית
כולל אינדיקציה על המרחק בזמן מהרכב מלפנים, מערכת התראה לזיהוי הולכי רגל כולל בלימה אוטומטית,
התראה לזיהוי הולכי רגל בנסיעה לאחור, בלימת חירום אוטונומית מ-4 קמ"ש וגילוי ממרחק 60 מטר, בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור, התראה על סטייה מנתיב, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב מערכת בקרת שיוט אלקטרונית אדפטיבי ועוד. 

אור קליין, סמנכ"ל מכירות ומוצר בקבוצת UMI: 
"ה- XT5 הוא דגם חשוב מאוד למותג, הוא רב המכר של המותג בישראל וחלק משמעותי מהמהפכה שהמותג עובר בימים אלה. הוספנו רמת גימור נוספת שתאפשר לקהלים חדשים להיחשף לדגם, כל זאת ללא פשרות בטכנולוגיות והאבזור שיש למותג להציע. "
 
חלק מאבזור שישווק בכל רמות הגימור: 
גיר 9 הילוכים, מצלמת מראה כולל שוטף מצלמה, מצלמת 360 מעלות (מעוף ציפור), התראה על הולכי רגל מאחור, מרכז מידע לנהג על גבי מסך "8 , פתיחה חשמלית לתא מטען עם הרגל, מערכת CUE מהדור החדש הכוללת פרסונליזציה לנהגים שונים וחיישן NFC (חיבור מהיר של הנייד לרכב בקרבה בלבד). בנוסף, תצוגה עילית מוקרנת על שמשה קדמית, בקרים רוטורים הממוקמים בקונסולה בין המושבים הקדמיים ומאפשרים שליטה על מערכת המולטימדיה ושקעי USB C .  

מחירים: 
PREMIUM LUXURY 2.0 – מחיר  329,990 שקלים
PREMIUM LUXURY 3.6 – מחיר  349,990 שקלים
SPORT- מחיר  389,990 שקלים