פורשה משיקה מהדורה מיוחדת לדגמי פנמרה

פורשה משיקה מהדורה מיוחדת לדגמי פנמרה
תמונות: יח"צ

אלגנטית ואקסקלוסיבית: פורשה פנמרה פלטינום

גלגלים | 10/11/21

שטוטגרט. פורשה מציעה גרסה אלגנטית ואקסקלוסיבית במיוחד של הפאנמרה: מהדורת פלטינום. מהדורה מיוחדת זו של הפאנמרה ) 1 (פאנמרה 4 ופאנמרה 4 E-Hybrid, משלבת באופן דיסקרטי מאפייני עיצוב בצבע פלטינה ובגימור משי מבריק, יחד עם חבילת אבזור סטנדרטית מורחבת, ומוצעת במחיר אטרקטיבי.


בידול באמצעות צביעה ייחודית של אלמנטים שונים

מהדורת הפלטינום כוללת בתוכה אופציות מבוקשות ובעלות תועלת רבה ללקוח כסטנדרט. אופציות אלו כוללות את מערכת מתלי האוויר האדפטיבית עם מערכת הניהול האקטיבית
(Porsche Active Suspension Management ( PASM , מראות צד בעלות עמעום אוטומטי, יחידות תאורה ראשיות בטכנולוגיית LED Matrix עם מערכת התאורה הדינמית Porsche Dynamic Light System Plus  ( PDLS Plus), גג שמש פנורמי, מערכת Park Assist עם מצלמת נסיעה לאחור, ועבור הדגמים ההיברידיים, מטען AC 7.2 Kw on-board . כמו-כן,מהדורת הפלטינום מצוידת בחישוקי '' 21 אקסקלוסיביים בעיצוב ספורטיבי בצבע פלטינה,ביציאות מפלט שחורות, בשמשות כהות, בספי חלונות בגימור שחור מבריק ובעיצוב ייחודי ליחידות התאורה האחוריות שמדגיש את אופיו הדינמי והאלגנטי של הרכב.


מהדורת הפלטינום מזוהה ומבודלת באופן ברור במבט חיצוני הודות לשימוש בצבע פלטינה לצביעת אלמנטים שונים: גימור פתחי האוויר מאחורי הגלגלים הקדמיים, לוגו פורשה ושם הדגם מאחור, ובדגמים ההיברידיים, לוגו ה- e-hybrid בצידי הרכב. בנוסף, חישוקי '' 20 בסגנון פאנמרה ובצבע פלטינה מוצעים כאופציה.


שעון אנלוגי משלים חבילת אלגנטית כוללת

הגימור היוקרתי נמשך גם אל תוך תא הנוסעים: הגה GT ספורטיבי עם מערכת Power Steering Plus , מערכת Lane Change Assist , סגירה שקטה לדלתות עם מערכת Comfort Entry, מושבים קדמיים חשמליים עם זיכרונות ו- 14 אפשרויות כוונון, מושבים אחוריים מחוממים, מערכת שמע סראונד של Bose® , חבילת עיצוב פנים עם גימור אלומיניום מוברש שחור וסמל פורשה במשענות הראש. כמו-כן, ניתן למצוא אלמנטים ייחודיים נוספים שתורמים לבידול בתא הנוסעים: ספי דלתות בגימור אלומיניום מוברש שחור עם לוגו Platinum Edition ושעון אנלוגי בדשבורד כסטנדרט.


בכורה עולמית

בהתאם לשוק הספציפי, מהדורת הפלטינום זמינה לדגמי פורשה פאנמרה ) 1 (, פורשה פאנמרה 4 ופורשה פאנמרה 4 E-Hybrid . באירופה, אבזור הפרימיום הנוסף מוצע גם בדגמי Sport Turismo המקבילים. בסין, ההיצע יורחב ויכלול גם את הדגמים בעלי בסיס הגלגלים המוארך. המהדורה המיוחדת תחגוג את הבכורה העולמית שלה בתערוכת לוס-אנג'לס ה- 17 בנובמבר.
פורשה פאנמרה 4 מהדורת פלטינום זמינה להזמנות החל מהיום באולם התצוגה הרשמי של פורשה בישראל- החושלים 8 הרצליה פיתוח ותגיע לישראל ברבעון הראשון של 2022.
מחיר: החל מ 795,000 ₪. למידע נוסף ולתמונות פנו לחדר החדשות של פורשה בכתובת: www.newsroom.porsche.com

ערכי צריכת הדלק ופליטת CO2 חושבו בהתאם לתקן העולמי החדש WLTP . את ערכי ה- NEDC הנגזרים יש להמשיך ולפרט בשלב זה. לא ניתן להשוות בין ערכים אלו לבין ערכים שחושבו על בסיס הליך המדידה NEDC בו נעשה שימוש בעבר.
מידע נוסף אודות נתוני צריכת הדלק ופליטת המזהמים הרשמית ניתן למצוא בפרסום הנקרא " Guidelines on fuel consumption, CO2 emissions and power consumption of new passenger cars " אותו ניתן לקבל לל עלות בנקודות המכירה של ה- Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT) .