פולקסווגן פאסאט החדש בישראל

פולקסווגן פאסאט החדש בישראל
פולקסווגן פאסאט החדש, המחיר יעמוד על 182,900 ₪

צ'מפיון מוטורס החלה בשיווק דור מחודש לרכב המנהלים פולקסווגן פאסאט, המגיע אלינו עם מנועים משודרגים, אבזור עשיר ומערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות. והמחיר?

אורן פרנקל | 05/03/20

פולקסווגן תחל בשיווק דגמי 2020 של הפאסאט המחודשת לאחר מתיחת הפנים, עם מנועים מתקדמים וחסכוניים מבעבר, לראשונה עם מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות, ושלוש רמות גימור. 
הפאסאט המחודשת תוצע כשהיא מצוידת בשני מנועים חדשים שיחליפו את הדור הקודם. מנוע בנפח 1.5 ליטר TSI עם הספק שיא של 150 כ"ס (1.4 בגרסה היוצאת) וטכנולוגיית ניתוק צילינדרים ACT ומנוע בנפח 2.0 ליטר TSI עם 190 כ"ס.

הפאסאט תהיה הדגם הראשון של פולקסווגן להציע את רמות הגימור החדשות של המותג: Buisness, ו-Elegance שיחליפו את רמות הגימור Trendline, Comfortline ו-Premium.

הפאסאט תצויד במערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות הכוללות בין היתר: מערכת לניטור מרחק מלפנים ובלימת חירום אוטומטית, בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת סטייה אקטיבית מנתיב וזיהוי כלי רכב בשטח מת
מחיר גרסת הבסיס של הפאסאט, 1.5 ליטר ו-150 כ"ס ברמת גימור Buisness יעמוד על 182,900 ש"ח בתוספת אגרת רישוי שנתית בסך 2,412 ₪. 

הפאסאט מציעה לאחר מתיחת הפנים מנועים מתקדמים וחסכוניים במיוחד, כשמנוע ה- 1.5 TSI מציע גם טכנולוגיית ניתוק צילינדרים (ACT). הפאסאט 2020 מציעה לראשונה תוספת של מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות כסטנדרט, ואבזור עשיר יותר בהשוואה לדגם היוצא. הפאסאט הינה הראשונה בדגמי פולקסווגן שתציע את שלושת רמות הגימור החדשות: Buisness, Buisness Plus ו-Elegance. מחיר הפאסאט בגרסת 1.5 ליטר TSI, ברמת גימור Buisness, יעמוד על 182,900 ₪, בתוספת אגרת רישוי שנתית בסך 2412 ₪.

הפאסאט המחודשת מתהדרת במנועים חדשים, מנוע בנפח 1.5 ליטר TSI בהספק 150 כ"ס ומנוע בנפח 2.0 ליטר TSI בהספק 190 כ"ס. שני המנועים יחליפו את מנועי ה- 1.4 וה- 1.8 של הפאסאט היוצאת (בהתאמה). 
המנוע בנפח 1.5 ליטר TSI, משודך לתיבת שבעה הילוכים DSG, ומציע הספק שיא של 150 כ"ס המושגים בטווחים בין 5,000 - 6,000 סל"ד ומומנט מירבי של 25.5 קג"מ ב- 1,500 - 3,500 סל"ד. צריכת הדלק במנוע זה עומדת על 5.3 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. הגרסה הבכירה תציע מנוע בנפח 2.0 ליטר TSI, עם הספק שיא של 190 כ"ס המושגים ב- 4,200 - 6,000 סל"ד ומומנט מירבי של 32.6 קג"מ ב- 1,500 - 4,100 סל"ד. גם גרסה משודכת לתיבת שבעה הילוכים DSG, בעוד צריכת הדלק במנוע זה עומדת על 6.3 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת.

הפאסאט ברמת הגימור Buisness זוכה לאבזור מתקדם, הכולל בין השאר תאורה בטכנולוגיית LED מלאה - לפנסים הקדמיים והאחוריים, וכן לפנסי הערפל ותאורת פניה, מערכת מולטימדיה Touch עם מסך "8 בעלת 8 רמקולים, מערכת קלימטרוניק לבקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים, מערכת מצלמות 360 Area View, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מראות צד מתכווננות ומתקפלות חשמלית, מראה מרכזית כהה, תאורת חניה אוטומטית Come Home Leaving Home וחישוקי סגסוגת 17", מערכת App Connect לחיבור לטלפון הנייד (באמצעות Car Play של Apple או Android Auto של גוגל) מערכת שליטה מההגה על השמע, מחשב הדרך והעברת הילוכים Keyless לכניסה והנעה ללא מפתח, טעינה אלחוטית לטלפון הנייד, גלגל הגה מצופה עור, ריפודי בד ומושבי Comfort קדמיים מתכווננים חשמלית. 
רמת הגימור Buisness Plus תכלול בנוסף לאמור, גם גג פנורמי, מושבים עם ריפוד עור מתכווננים חשמלית עם פונקציית חימום, מושב נהג עם פונקציית מסאז' וזיכרונות, בעוד רמת גימור Elegance תוסיף גם לוח מחוונים דיגיטלי Active into display, מושבי Sport Comfort קדמיים עם פונקציית אוורור וריפודי עור פרמיום  וחישוקי סגסוגת 18".

הפאסאט זוכה לאבזור בטיחותי מתקדם כסטנדרט, עם מערכת בקרת שיוט אדפטיבית ACC, בלימה אוטומטית במצבי חירום AEBS, מערכת ניטור מרחק לפנים Front Assist, בקרת סטיה אקטיבית מנתיב Lane Assist, זיהוי כלי רכב בשטח מת Side Assist, מערכת התראת עייפות ו-9 כריות אוויר.
.

**הנתונים המוצגים בהודעה הינם נתוני יצרן הרכב