כשטכנולוגיה פוגשת תשוקה: כלמוביל מרצדס מתחילה בשיווק ה-GLE Coupe

כשטכנולוגיה פוגשת תשוקה: כלמוביל מרצדס מתחילה בשיווק ה-GLE Coupe
ה- GLE350d Coupe מוצע במחיר של החל מ – 679,900 שקלים

גילי פריאנטה מנכ"ל מרצדס בכלמוביל: "אנו נערכים להשקות נוספות של דגמי מרצדס פורצי דרך ועתירי טכנולוגיה"

גלגלים | 24/06/20

כלמוביל מרצדס מתחילה בשיווק הדור השני של ה-Coupe GLE. גרסת הקופה היוקרתית והספורטיבית משלבת בין טכנולוגיה  מתקדמת, נראות ספורטיבית וחזות ייחודית . ה – GLE coupe  החדשה מציגה ממדים רחבים, מנועים מתקדמים הלקוחים מדגם ה-SUV  , מערכות בטיחות מתקדמות לנהיגה סמי אוטונומית ויכולות דינמיות בנהיגת שטח כביש.

 

ה-GLE coupe  מציגה נוכחות חיצונית שוברת שגרה. עיצוב השמשה הקדמית מסייע לשיפור של 9% ביעילות האווירודינמית, ממדי הרכב צמחו ביחס לדור היוצא, לבסיס הגלגלים התווספו 2 ס"מ, האורך גדל ב-4 ס"מ והרוחב בס"מ 1. המידות החדשות מאפשרות מרחב נדיב יותר ונוחות גם ליושבים בשורה האחורית.

 

דגם הקופה מושק בישראל עם מנוע חסכוני ומתקדם הלקוח מדגם ה-SUV המציג ביצועים ספורטיביים והנעה כפולה המאפשרת העברת של עד 100% מהכוח לסרנים. המנוע מגיע בנפח 3 ליטרים עם 6 טורים המשודכים לתיבת ההילוכים המתקדמת של מרצדס (G-TRONIC9) המפיק 272 כוחות סוס ותאוצה מאפס ל-100 ב-6.6 שניות.

 

הרכב מגיע עם מבחר מערכות בטיחות וסיוע לנהג ובניהן: בלימה אוטונומית וזיהוי הולכי רגל, מערכת התרעה מפני סטייה מנתיב עם פעולה אקטיבית למניעת סטייה, Driving Assistance package Plus, Active Distance Assist DISTRONIC, Active Braking Assist with Cross-Traffic Function, Active Steering Assist, PRE-SAFE® PLUS ועוד.

בפן הנוחות והבידור דגם הקופה, בדומה ל-SUV, מציג עיצוב פנים מרשים ללא חופה ללוח השעונים ושני צגי ענק, בגודל 12.3". צג אחד המשמש כלוח השעונים והצג השני אחראי על מערכת הבידור המתקדמת  MBUXהכוללת גם תפעול מלא בעברית. כמו כן, הרכב משלב תאורת אווירה של 64 גוונים, חבילת נוחות למושבים, בקרת אקלים מפוצלת, ניווט בשילוב מציאות רבודה כאופציה, תצוגה עילית, ריפודי עור, מושבים חשמליים ומאווררים, מצלמות היקפיות, מערכת שמע משודרגת תוצרת Brunmester, איכות חומרים גבוהה ועוד.

 

גילי פריינטה, מנכ"ל מרצדס בישראל מציין כי ה  GLE coupeמרחיב את תמהיל הדגמים המשווקים ומציע שילוב ייחודי של רכב קופה ספורטיבי עם נראות ונוכחות מרשימה. אנו נערכים להשקות נוספות של דגמים פורצי דרך ועתירי טכנולוגיה.

ה- GLE350d Coupe  מוצע במחיר של החל מ – 679,900 שקלים