סיטרואן C3 איירקרוס בישראל

סיטרואן C3 איירקרוס בישראל
סיטרואן C3 איירקרוס, החל מ-121,900 ₪ צילום:רונן טופלברג

קבוצת לובינסקי יבואנית סיטרואן בישראל, השיקה את רכב הפנאי הקומפקטי החדש, C3 AIRCROSS SUV שנכנס היישר לקטגוריית רכבי הפנאי הקומפקטיים הרוויה. להלן רשמים מההשקה

טל אבן | 10/06/18


ניכר בסיטרואן איירקרוס החדשה כי היצרן שומר על פילוסופיית העיצוב החדשה שלו, עם פנסי חזית צרים, יחידות תאורה מלבניות מאחור, ויצירת עניין בקימורי המרכב, כמו גם סביבת הנהג והנוסעים, תוך שמירה על מגוון רחב של שילובי צבעים, בפנים ובעיקר עשרות שילובים בחוץ, לרבות צביעת מסילות הגג המקוריות, בתי המראות ומסגרות הפנסים בצבעים שונים.
 


עם 4.15 מטר לאורך, 1.82 מטר לרוחב, 1.64 מטר לגובה, בסיס גלגלים של 2.6 מטר ומרווח גחון גבוה של 17.5 ס"מ, מדובר ברכב בעל מימדים נדיבים ומרווח פנים טוב לסגמנט.

נפח תא המטען עומד על 520 ליטרים.

האיירקרוס החדש מצויד במנוע ה-1.2 PureTech המוכר של קונצרן PSA שאף זכה 3 פעמים בתואר מנוע השנה, המפיק 110 כ"ס ו-20.5 קג"מ. מנוע זה משודך לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים מבית AISIN היפנית. ביצוע הזינוק פושר עם 11.8 שניות מעמידה ל-100 קמ"ש,  כשצריכת הדלק המשולבת המוצהרת עומדת על 17.8 ק"מ לליטר.

ה- C3 AIRCROSS החדש משווק בישראל בשתי רמות אבזור: 'FEEL'  (מחיר 121,900 ₪) ו-'SHINE' (מחיר 127,900 ₪).

רמת FEEL כוללת מחשב דרך, בקרת שיוט ומגביל מהירות, תאורת יום LED, תאורה אוטומטית, חיישני חניה אחוריים, מולטימדיה מקורית נשלטת מההגה עם מסך מגע בגודל 7 אינץ', מזגן דיגיטלי, גלגל הגה מצופה עור ומתכוונן לגובה ולעומק, מראות מתקפלות חשמלית, חישוקים קלים בגודל 16 אינץ' וחלונות אחוריים כהים.

רמת SHINE מוסיפה מראה פנימית מתכהה אוטומטית, מצלמת חניה אחורית כולל "מבט על", חיישני גשם, פנסי ערפל, בקרת אקלים, כניסה והתנעה ללא מפתח, משטח הטענה אלחוטית לנייד, מושב אחורי הניתן להזזה על מסילה עם משענות גב מתכווננות, משענת יד לנהג, משענת יד מאחור עם מחזיקי כוסות וחישוקי 17 אינץ'.

בסעיף הבטיחות נמצא 6 כריות אויר,  מערכת להתרעת ערנות נהג, תאורה אקטיבית למניעת סנוור והחלפה אוטומטית של עצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך, מערכת התרעה לסטייה מנתיב,

מערכת התרעה לסכנת התנגשות מלפנים ואי שמירת מרחק, זיהוי תמרורי מהירות והמלצה לשינוי מהירות בעת שימוש בבקרת השיוט, מערכת לבלימת חירום אקטיבית, עם מניעת פגיעה בהולכי רגל עד 60 קמ"ש., מניעת פגיעה ברכב נייח עד 80 קמ"ש ומניעת פגיעה ברכב בתנועה עד 85 קמ"ש.

צילומים לכתבת הסיטרואן איירקרוס- רונן טופלברג