מטרו מרחיבה את פעילותה בתחום הרכב הפרטי

מטרו מרחיבה את פעילותה בתחום הרכב הפרטי
תמונות באדיבות היצרן

תחל לשווק השנה בישראל את הרכבים החשמליים של Leapmotor

גלגלים | 23/03/22

מטרו מוטור, יבואנית הדו גלגלי הגדולה בישראל, מרחיבה את פעילותה בתחום הרכב החשמלי ותחל לשווק לקראת סוף השנה בישראל את רכבי המותג הסיני Leapmotor,  לאחר שנבחרה על ידי החברה לייצגה בישראל. הבחירה במטרו על פני גופים אחרים מענף הרכב, נובעת בין היתר לאור ההצלחה של החברה למצב את עצמה כמובילה, דינמית וחדשנית, וכזו שמדברת בשפה של העולם החדש - עולם הרכב החשמלי. עבור מטרו מדובר במהלך אסטרטגי עם מנוע צמיחה עצום.

Leapmotor נוסדה בשנת 2015 והיא נשענת על יכולות ייצור ופיתוח עצמאיות אשר מעניקות לה יתרון רב בהטמעת פתרונות חכמים ומתקדמים בתעשיית הרכב העולמית.

 

 LM תציע 3 דגמים שנותנים מענה למרכז השוק:

C11 -  דגם SUV  בעל 2 מנועים חשמליים, הכולל פתרונות טכנולוגים מתקדמים ביותר שמשדרגים את חווית הנהיגה כולל מערכות בטיחות מתקדמות ביותר, 3 מסכים גדולים, מערכת שליטה לנוסע ומערכת שליטה קולית חכמה להפעלת מערכות הרכב, וברמות גימור גבוהות ביותר.

03T -  דגם עירוני בקטגורית המיני מציע חווית נהיגה מתקדמת ביותר כגון, נהיגה אוטונומית חכמה שכוללת חניה אוטונומית מלאה, מערכות בטיחות מתקדמות, 3 מצבי נסיעה, לוח מכוונים דיגיטלי מלא שמאפשר שליטה ובקרה על כול מערכות הרכב. מדובר בדגם הרכב החשמלי הנמכר ביותר בסין בשנת 2021.


01C - דגם הסדאן החדש של החברה שמתחרה בטסלה מודל 3. הדגם יציע מרווח פנים ותא מטען יוצא דופן בקטגורית הסדאן המשפחתיות, תאוצה של ל-100 קמ"ש בפחות מ-4 שניות, קיבולת סוללה של 90kWh .

בשלוש השנים הקרובות מתכננת החברה להשיק עוד מספר דגמים שפונים למרכז השוק.

מטרו נערכת לכניסה לשוק, ובשבועות הקרובים תתחיל בהקמת אולם התצוגה המרכזי ומרכז שרות. בשני המתקנים ישולבו חווית לקוח עם יכולת מקצועית מהמתקדמת בעולם. בסוף 2021 חתמה מטרו על הסכם הפצה עם יצרן מכוניות היוקרה תוצרת KARMA ששיווקם יחל במקביל לקראת רבעון 4 2022.

 

תומר קומרוב, מנכ"ל מטרו מוטור:  "ההסכם עם LEAPMOTORS  והכניסה לתחום הרכב הוא מנוע צמיחה משמעותי וצעד נוסף בהפיכתה של מטרו לחברה שמציעה פתרונות תחבורה בכל התחומים. מטרו מתכוונת להרחיב את פעילות הרכב בחברה ולהוות שחקן משמעותי גם בתחום זה.  בכוונתנו לרכז את כל המשאבים הנדרשים על מנת להיות גורם משמעותי בשוק הרכב בישראל בשנים הקרובות" .