מזראטי לבנטה טרופאו

מזראטי לבנטה טרופאו
מזראטי לבנטה טרופאו, תגיע אלינו עם תג מחיר סביב המיליון ש"ח

מזראטי חושפת את גרסת המזראטי לבנטה טרופאו בתערוכת הרכב הבינ"ל המתקיימת בניו יורק NYIAS. מתי תבוא לארץ אחת הגרסאות העוצמתיות של המותג ומה יהיה מחירה?

אורן פרנקל | 29/03/18

סדרה מוגבלת זו של דגמי טרופאו, מיועדת באופן בלעדי בשלב זה למספר מצומצם של לקוחות מזראטי נבחרים בארה"ב ובקנדה ובשל מאוחר יותר לכל העולם
באוטו איטליה, יבואנית מזראטי, מציינים כי הדגם צפוי להגיע לישראל בתחילת 2019, ומחירה הצפוי החל מכ- 1 מיליון ש"ח.

מדובר בדגם הדגל של הלבנטה ואחד הרכבים העוצמתיים והמהירים אי פעם מתוצרת מזראטי, הכולל מנוע Twin Turbo V8 בנפח 3.8 ליטר שהותאם למערכת ההנעה החכמה לכל הגלגלים Q4  ומספק 590 כ"ס ומומנט פיתול שיא של ‎730Nm.
 
הלבנטה טרופאו מאיצה מ-0 ל-100 קמ"ש ב-3.9 שניות ומגיעה למהירות מרבית של 300 קמ"ש .
המרכב עשוי סיבי קרבון ומשלים את חישוקי האלומיניום המחושל בקוטר 22 ואת עיצוב הפנים היוקרתי הכולל מושבים ספורטיביים עם ריפוד עור מלא מבית Pieno Fiore.

 

כמו כן, הלבנטה טרופאו מציגה לראשונה, מוט הילוכים חדש עם תפקודיות משופרת, מערך מלא של נורות LED בפנסים הראשיים, מצב נהיגה ייעודי "Corsa" הכולל בקרת זינוק ומערכת בקרה משולבת לרכב (IVC) מבית מזראטי, לשיפור דינמיקת הנהיגה.


 

מנכ"ל מזראטי, מר טים קוניסקי ציין: "זוהי ההוכחה לכך שכאשר משלבים אלמנטים שונים יכולה להיווצר סערה. במקרה של הטרופאו, המהנדסים והמעצבים במודנה ידעו שהפרמטרים של קו ההינע יהיו מסוגלים להתמודד בקלות עם העוצמה הנוספת; הם ידעו גם שלמזראטי יש את הגישה למנועים הטובים ביותר על פני כדור הארץ, כך שהם התמודדו היטב עם האתגר של יצירת רכב הפנאי שטח הטוב ביותר, היוקרתי ביותר והמהיר ביותר".