יונדאי אלנטרה החדשה בישראל

יונדאי אלנטרה החדשה בישראל
יונדאי אלנטרה החדשה, המחיר נשאר על 133,500 ₪

כלמוביל השיקה את יונדאי אלנטרה החדשה, עם עיצוב חדש ועם מערכות בטיחות מתקדמות. המחיר נשאר זהה. מה מציעה המשפחתית החדשה של המותג הנמכר בישראל?

אורן פרנקל | 06/01/19

כלמוביל, יבואנית יונדאי בישראל, השיקה את מתיחת הפנים של האלנטרה החדשה, מכונית הסדאן המשפחתית המצליחה של החברה.  מתיחת הפנים כוללת שיווק דגם ברמת אבזור Inspire SR, אבזור בטיחות מקורי כסטנדרט ואבזור נוחות רב יותר. 

האלנטרה החדשה תציע שלל מערכות בטיחות מתקדמות הכוללות בין היתר 7 כריות אוויר ואת מערכת ה-  FCA, בלימה אוטונומית במצבי חירום, LKA, מערכת אקטיבית הכוללת תיקון הגה לסיוע בשמירה על נתיב הנסיעה ו- SCC, בקרת שיוט אדפטיבית.

מערכות הבטיחות:

FCA- בלימה אוטונומית בעת חירום; מערכת בטיחות פעילה ומתקדמת המתריעה לנהג על מצב חירום ובולמת באופן אוטומטי אם נדרש. באמצעות מצלמה קדמית ורדאר, ה- FCA פועלת בשלושה שלבים. שלב ראשון מספקת אזהרה ויזואלית וקולית ראשונית לנהג. בשלב שני היא מתערבת כדי לבלום אם יש סכנה של התנגשות. בשלב השלישי היא תפעיל כוח בלימה מקסימלי כדי למנוע התנגשות, או למזער את הנזק אם התנגשות היא בלתי נמנעת.

LKA; באמצעות זיהוי סימני הכביש מסייעת המערכת במניעת סטייה מקרית מהנתיב על ידי תיקון, היגוי והזזה אוטונומית של הגה הרכב כאשר מהירות הרכב הוא מעל 60 קמ"ש. לפני שהמכונית נעה מעבר לקווים מושמעת אזהרת מעבר נתיב (LDW). המערכת מזהירה את הנהג בצורה קולית וויזואלית לתיקון  לחזרה למצב בטוח.

SCC- בקרת שיוט אדפטיבית חכמה. 

האלנטרה קיבלה עיצוב נועז יותר עם חזית חדשה הכוללת קצוות חדים משולשים, סבכת גריל משושה אשר מיישרת קו עם העיצוב החדש של יונדאי, פנסים מתוחים לאחור משולבי LED DRL, פנסי ערפל, עיצוב חדש לחלק האחורי, תא המטען, יחידות התאורה והפגוש האחורי בעזרת הזזת לוחית הרישוי אשר מעניקה מראה חלק יותר ומכסה מנוע בעיצוב שרירי וספורטיבי יותר. כמו כן מידות הרכב שופרו וכעת עומדים על אורך של 4,620 מ"מ לעומת 4,570 מ"מ בדור הקודם. תוספת של 5 ס"מ.

 
אבזור:
האלנטרה מצוידת במערכת המולטימדיה Connected Car שכוללת צג מגע 8 אינץ' דיגיטלי הכוללת את מערכת הניווט של Waze, דיבורית בלוטות' (BT), מצלמת נסיעה לאחור, שליטה מההגה על מערכת השמע, גג שמש נפתח, הגה מצופה עור, בורר מצבי נהיגה Drive Mode עם בחירה בין שלושה מצבים לאופני נהיגה משתנים, פנסי ערפל קדמיים, אימובילייזר מקורי, מזגן עם פתחי מיזוג למושבים האחוריים, מראות חשמל מתקפלות אוטומטי, פנסי איתות במראות, נעילה מרכזית, חיישני תאורה, מפתח שלט מתקפל, תאורת יום DRL וחישוקי סגסוגת קלה 16 אינץ'. 

עוד נתוני  על הדגם:
רמת זיהום אוויר 6 ערכי פליטת CO2- 156 קג"מ
תאוצה מ- 0 – 100 קמ"ש ב- 11.6 שניות מהירות מרבית של 195 קמ"ש
צריכת דלק עירונית 8.9 ליטר ל- 100 ק"מ, משולב 6.8 ליטר ל- 100 ק"מ ובינעירוני 5.6 ליטר ל- 100 ק"מ.
רמת בטיחות 7


המחיר ללא שינוי: 133,500 ₪