יגואר E-PACE החדש במהדורה מוגבלת

יגואר E-PACE החדש במהדורה מוגבלת
יגואר E-PACE החדש במהדורה מוגבלת – Shadow Edition

חברת המזרח לשיווק מכוניות, יבואנית מותג היוקרה יגואר בישראל, השיקה את יגואר E-PACE, ה SUV הספורטיבי עכשיו במהדורה מוגבלת – Shadow Edition

אורן פרנקל | 03/02/20

חברת המזרח, יבואנית מותג היוקרה יגואר, השיקה את יגואר E-PACE – רכב ה SUV האורבני, עם חבילת אבזור ייחודית במהדורה מוגבלת – Shadow Edition. חבילת העיצוב, מדגישה ומעצימה את המראה הספורטיבי של E-pace. האלמנטים הכלולים בחבילה הינם אלמנטים המבליטים את ה DNA המובהק של הרכב. 

החבילה כוללת: חישוקי 19 אינץ' בגימור כהה  Satin Dark Grey, חבילת DYNAMIC HANDILNG  הכוללת דיסקים מוגדלים וקליפרים אדומים. להשלמת המראה החלונות האחוריים כהים.

חווית הנהיגה ביגואר E-PACE הינה דינאמית ומעוררת חושים והופכת את היגואר E-PACE לרכב SUV האורבני והספורטיבי הראשון של יגואר בזכות יכולות מתקדמות בתחום הטכנולוגי, בטיחותי ועיצובי.  לרכב אחד המנועים החזקים בסגמנט המספק 250 כוח סוס.

ליאן כהן מנהלת השיווק של יגואר: "ה E-PACE הינו ה SUV המוביל בקטגוריה בזכות הביצועים והיכולות הדינמיות שלו. חווית הנהיגה ברכב היא בלתי נשכחת ולכך החלטנו לתרגם את האלמנטים החווייתיים והספורטיביים שחווים בנהיגה לחבילה עיצובית ספורטיבית במהדורה מוגבלת. האלמנטים בחבילה מעצימים את האופי הספורטיבי והדינמי של "E-PACE.

*ההטבה עד לתאריך 15.2.2020 ל 10 רכבים בלבד. מחיר החבילה 21,000 ₪