וולוו XC40-T3 החדש בישראל

וולוו XC40-T3 החדש בישראל
וולוו XC40-T3 החדש, מוצע במחיר המתחיל מ-218,900 ₪

'מאיר חברה למכוניות' החלה בשיווק וולוו XC40-T3 אשר יוצע בשלוש רמות גימור ובמחיר אטרקטיבי

אורן פרנקל | 12/03/20

'מאיר חברה למכוניות' הודיעה על תחילת שיווק של דגם XC40  חדש עם מנוע T3 המפיק 163 כוחות סוס בשלוש רמות גימור ובמחיר אטרקטיבי של החל מ 218,900 ₪.  

דגם ה- T3של ה-XC40 של וולוו, הרכב עטור פרסים שביסס את מקומו בצמרת מכירות הסגמנט שלו בישראל, יתחיל להמכר בישראל בימים הקרובים. הדגם עם 163 כ"ס יגיע בשלוש רמות גימור – Momentum, Momentum  plus ו- R-Design ונחשב לרכב עוצמתי ובטיחותי מאוד.

בין אמצעי הבטיחות בדגמי ה-T3 ניתן למצוא מערכת לבלימה אוטומטית, כריות אוויר קדמיות דו שלביות, וילונות הגנה נפתחים, כרית הגנה לברכי הנהג, מערך אמצעי הגנה בפגיעה צידית הכולל כריות אוויר, קדם מותחנים פירוטכניים מלפנים ומאחור, מערכת נגד צליפת שוט להגנה בשעת התנגשות מאחור, מערכת בקרת יציבות מתקדמת, מערכת בקרת יציבות הכוללת חיישן גלגול, מערכת עזר בבלימת חירום EBA-ABS, תאורת בילום אדפטיבית, בקרת ערנות, בקרת סטיה מנתיב אקטיבית, בקרת ירידה במדרון ועוד. 

הנהג ברכב ייהנה לא רק ממושב עור מרופד הכולל חימום ותמיכה חשמלית לגב התחתון, אלא גם משלל אביזרים ומערכות שהופכים את הנהיגה לחווייתית ונעימה וביניהם: חלון גג פנורמי חשמלי,  בקרת אקלים אלקטרונית דו אזורית, בקרת שיוט, חיישן גשם, בלם חנייה חשמלי עם שחרור אוטומטי, כניסה והתנעה ללא מפתח, תוכניות נהיגה משתנות, חיישני חניה אחוריים וקדמיים, מסך מגע מרכזי צבעוני 9 אינץ' ומערכת שמע High Performance בעלת 8 רמקולים. 

דגם ה-Momentum יימכר במחיר של החל מ 218,900 ₪ , דגם Momentum Plus יימכר במחיר של החל מ-228,900  ₪ ודגם ה- R-Design יימכר במחיר של החל מ-249,900 ₪. המחירים כוללים מיסים.