דגמים היברידיים חדשים לטויוטה

דגמים היברידיים חדשים לטויוטה
טויוטה פיוס החדשה, מוצעת במחיר המתחיל ב- 139,900 ש"ח

יוניון מוטורס משיקה את דגמי הפריוס וה–C-HR החדשים המוצעים עם מערכות בטיחות מתקדמות ואבזור עשיר

אורן פרנקל | 07/04/19

לאחר שפרסמה מחירים חדשים לדגמיה החדשים בעקבות שינוי המיסוי הירוק על כלי רכב, יבואנית טויוטה בישראל, יוניון מוטורס, החלה בשיווק דגמי פריוס ו– C-HR החדשים לשנת 2019.

גרסאות PRIUS החדשות יתומחרו ללא שינוי מחיר (במקביל גרסת הפריוס פלוס אקטיב תתיקר ב 5,000 ש"ח ותעלה כעת  169,900 ש"ח) הרכב ההיברידי של טויוטה מגיע בגרסאות חדשות שלדברי היצרנית יציעו חווית נהיגה ייחודית, מתקדמת ושקטה, עיצוב חדשני ושיפור בצריכת הדלק.

מבחינת העיצוב, נקודת תורפה בפריוס הקודמת, חל שינוי לטובה וכעת עיצוב הרכב נקי יותר כאשר גופי התאורה י  מלפנים ומאחור שהיו בולטים מדי הוקטנו ועודכנו. 
 הפריוס מגיע לראשונה עם חישוקי 17" ותציע כעת גם מטען אלחוטי לסמארטפון.  במקום הגלגל החלופי יצוידו הרכבים בערכת תיקון תקן.

גרסת הקומפורט מציעה דרגת בטיחות מקסימלית (ציון 8) והיא כוללת מערכות בטיחות חדשות אשר לא היו קיימות בדגם היוצא: מערכת זיהוי רכבים בשטח מת ומערכת זיהוי רכבים חוצים מאחור.
דגמי הפריוס החדשים והמעודכנים מוצעים ללא תוספת מחיר אל מול גרסאות המוצר היוצאות.
PRIUS ACTIVE  – החל מ – 139,900 ש"ח
PRIUS COMFORT  – החל מ – 146,900 ש"ח

גרסה משודרגת ל- CH-R
בנוסף להשקת דגם הפריוס יוניון מוטורס מחדשת גם את מכירת הדגם המשודרג של רכב הפנאי ההיברידי CH-R בגרסה מאובזרת מתמיד. גרסת ה-C-ONCEPT מגיעה עם גג שחור, מראות שחורות, חישוקים ספורטיביים ומושבי עור. 
גרסה זו מציעה גם את רמת הבטיחות המקסימלית (ציון 8) והיא כוללת בנוסף לחבילת הבטיחות המרשימה של הדגם גם מערכת זיהוי רכבים בשטח מת ומערכת זיהוי רכבים חוצים מאחור. לרכב תא מטען מוגדל בכ- 80 ליטר נוספים עקב החלפת הגלגל הרזרבי בערכת תיקון נקר (תקר). גרסתה ה- C-ONCEPT מצויד כסטנדרט וללא תוספת תשלום במערכת ניווט WAZE על גבי מסך המולטימדיה המקורי.
מחיר ה- ONCEPT- C-HR C יעמוד על 152,900 ש"ח.