דאצ'יה MCV Stepway בישראל

דאצ'יה MCV Stepway בישראל
דאצ'יה MCV Stepway החדש, מוצעת החל מ– 82,990 ₪

ראשונה בישראל: דאצ'יה MCV Stepway, רכב פנאי משפחתי במחיר של רכב מיני. מה מציע הרכב החדש עם המחיר האטרקטיבי ביותר בקטגוריה שלו?

אורן פרנקל | 11/07/18

קבוצת קרסו מוטורס, יבואנית מותג הרכב דאצ'יה בישראל, משיקה את הדור החדש של רכב הפנאי המשפחתי דאצ'יה MCV Stepway. ה-MCV Stepway החדש, משווק עם מנוע TCe90 טורבו בנזין 3 צילנדרים בנפח 0.9 ליטר ובהספק של 90 כ"ס, בעל מומנט מירבי של 15.3 קג"מ ב-2250 סל"ד, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית מסוג Easy-R. ה-MCV Stepway החדש הוא רכב פנאי גבוה, קשוח, גדול ומרווח, במחיר האטרקטיבי ביותר בקטגוריה מ-82,990 ₪. 

דאצ'יה MCV Stepway החדש, מציעה עיצוב חיצוני מודרני ועוצמתי, הכולל הגבהה של כ-50 מ"מ תוספת במרווח הגחון של הרכב, פסי גגון מסיביים בגימור כרום, גריל ופגושים קדמיים בעלי מראה קשוח ואסרטיבי יותר, חבילת נראות בגימור כרום, מגני סף מפלסטיק שחור וחישוקי "16 בעלי עיצוב ייחודי. כל אלה יחדיו, מעניקים ל-MCV Stepway מראה חיצוני של רכב שטח.

תא הנוסעים כולל הגה מצופה עור ומתכוונן לגובה, ריפוד בד בצבע שחור, מראות צד מתכווננות חשמלית, בקרת שיוט, מערכת שמע תומכת AUX ו-USB, וכן יחידות תאורה חדשות בעלות תאורת יום LED. אבזור הבטיחות של הרכב כולל ארבע כריות אוויר, מערכת בטיחות המתריעה על שמירת מרחק ועל סטייה מנתיב, מערכת למניעת נעילה וחלוקת עומס גלגלים בבלימה, ומערכת בקרת יציבות אלקטרונית. ל-MCV Stepway אורך כולל של 4,528 מ"מ, רוחב 1,762 מ"מ, גובה של 1,591 מ"מ, בסיס גלגלים של 2,634 מ"מ, נתון יוצא דופן לקטגוריה, ותא מטען בעל נפח הטענה עצום של 573 ליטר ו-1,518 ליטר עם מושבים אחוריים מקופלים. נתונים אלו, אשר גדולים משמעותית בקטגוריית רכבי הפנאי הזולים, ממקמים את ה-MCV Stepway בקצה העליון של רכבי הפנאי המשפחתיים, הודות לנפח תא המטען, בסיס הגלגלים והאורך הכללי. זאת בהתאם לקו המוצרים המגוון והאיכותי של דגמי דאצ'יה, המציע בין היתר, מרחב פנימי, שימושי ופונקציונאלי, במחירים משתלמים. 

ה-MCV Stepway החדש, ישווק ללקוחות באמצעות שיטת השיווק והמכירה בעלת הקונספט החדשני והייחודי לדגמי דאצ'יה בישראל, המאפשרת לצאת עם רכב חדש תוך שעה במסלול - "דאצ'יה שלם וסע".
מאז השקתו ב-2015, מותג דאצ'יה מוביל מהפכה צרכנית חשובה ומרכזית בענף הרכב הישראלי. דאצ'יה, כמותג, מצליח לשמור על עלויות מינימום, הן בקנייה והן בהוצאות התחזוקה השוטפות של הרכב. זאת לצד מגוון דגמים איכותיים, משתלמים ופונקציונאליים, כדוגמת ה-MCV Stepway החדשה.

לדברי מנהל חטיבת דאצ'יה בקבוצת קרסו מוטורס ארז טרופן: "כיאה למותג דאצ'יה, אנו מציעים ללקוחותינו רכב פנאי משפחתי גדול ומרווח ביחס לקטגוריה, בעל עיצוב מודרני ועוצמתי המותאם ובשטח לשימושים מגוונים, עם מנוע טורבו מתקדם וחסכוני בדלק ובמחיר הכי משתלם בקטגוריית רכבי הפנאי בישראל. בכך, אנו ממשיכים להגשים את חזון המותג ולהוביל את המהפכה הצרכנית החשובה והמרכזית בענף הרכב הישראלי" 

לדאצ'יה MCV Stepway אחריות יצרן ל 3 שנים או 100,000 ק"מ. 
מחיר לצרכן: החל מ– 82,990 ₪