דאצ'יה סנדרו ידנית חדשה בישראל

דאצ'יה סנדרו ידנית חדשה בישראל
דאצ'יה סנדרו החדשה, תוצע במחיר של 57,990 ש"ח בלבד

קרסו מוטורס החלה בשיווק גרסה חדשה של מכונית הסופר-מיני דאצ'יה סנדרו במחיר משתלם הנמוך אפילו יותר ממכוניות מיני בישראל..

אורן פרנקל | 05/06/19

קרסו מוטורס, יבואנית מותג הרכב דאצ'יה בישראל, החלה בשיווק גרסה חדשה של מכונית הסופר-מיני דאצ'יה סנדרו.  עם אבזור עשיר ומידות גדולות, הסנדרו החדשה מוצבת בקצה העליון של קטגורית מכוניות הסופר מיני עם מרווח גדול ל 5 נוסעים.  

הסנדרו החדשה תוצע במחיר משתלם במיוחד, נמוך אפילו ממחיר מכוניות מיני בישראל והוא עומד על 57,990 ש"ח בלבד.

הסנדרו החדשה מגיעה עם נפח מנוע של 1.0 ליטר, 73 כ"ס, יחד עם  3 צילינדרים ומומנט מרבי של 9.7 קג"מ ב-3,500 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 5 הילוכים ידנית ומציע תצרוכת דלק ממוצעת של 5.4 ליטר ל- 100 ק"מ. לסנדרו אורך כולל 406 ס"מ, רוחב 173 ס"מ, גובה של 152 ס"מ ובסיס גלגלים של 259 ס"מ. תא המטען שלה מציע פתח הטענה של 320 ליטר. 

הסנדרו מאפשרת חווית נסיעה טובה ונוחה כיאה למותג דאצ'יה המתבסס על מתן דגש לשטח פנימי נוח, פונקציונליות  ויעילות בהתאם למחיר משתלם. הסנדרו החדשה הינה באורך כולל 406 ס"מ, רוחב 173 ס"מ, גובה של 152 ס"מ ובסיס גלגלים של 259 ס"מ. תא המטען שלה מציע פתח הטענה גדול מאוד של 320 ליטר. כאמור, מידות אלו גדולות  משמעותית בכל ממד מקטגוריית המכוניות הקטנות והזולות דבר הממקם את הסנדרו החדשה גבוה מאוד בדירוג של מכוניות הסופר-מיני.

הדאצ'יה סנדרו תוצע ברמת גימורPack LAUREATE הכוללת בקרת אקלים, 4 חלונות חשמל, מראות צד חשמליות, דיבורית Bluetooth הנשלטת מההגה, בקרת שיוט ומערכת  מולטימדיה 7.0" עם תאימות Apple Carplay & Android Auto. כמו כן, אבזור הבטיחות כולל ארבע כריות אוויר, מערכת Movon ובקרת יציבות אלקטרונית. 
לדאצ'יה סנדרו אחריות יצרן ל 3 שנים או 100,000 ק"מ. 

רועי שחורי סמנכ"ל קרסו מוטורס, מנהל דאצ'יה בישראל: "דאצ'יה סנדרו החדשה היא דוגמא נוספת כיצד ניתן לספק איכות במחיר שווה לכל נפש.  אנחנו בדאצ'יה מציעים  נוחות, יעילות ופונקציונליות.  הסנדרו החדשה מציעה ללקוחותינו מכונית סופר-מיני גדולה ומרווחת ל 5 נוסעים , חסכונית מאוד בדלק ובמחיר. בכך, אנו ממשיכים במהפכה הצרכנית שהתחלנו  בענף הרכב הישראלי תוך שמירה על איכות גבוהה ואמינות לצד מחירים אטרקטיביים