גרסאות חדשות לשברולט טראוורס ולטראקס

גרסאות חדשות לשברולט טראוורס ולטראקס
שברולט טראקס, תוצע במסגרת ימי המכירות ב-112,990 ₪

משפחת רכבי הפנאי של שברולט מתרחבת, UMI משיקה רמות גימור חדשות לטראוורס ולטראקס במסגרת שבוע מכירות לדגמי הקרוסאובר

אורן פרנקל | 15/05/18

שברולט ישראל החלה באירוע מכירות לדגמי הפנאי עם השקת רמות גימור חדשות בישראל/
בהמשך להשקה המוצלחת של רכבי הקרוסאובר המיוצרים באמריקה, אקווינוקס וטראוורס, בתחילת השנה, UMI, יבואנית שברולט, קאדילק ואיסוזו, בשבוע מכירות חגיגי לכל רכבי הפנאי של המותג שברולט.  במסגרת אירוע המכירות שיתקיים עד ה-23 במאי תושקנה רמות גימור חדשות לשברולט טראוורס ושברולט טראקס. 

שברולט טראקס Luxury 
רכב פנאי בעל מראה בולט ושרירי אך עם מידות קומפקטיות להתנהלות בתוך העיר, גובה של 1.67 מ', בסיס גלגלים של 2.55 מ' ואורך של 4.25 מספק יכולות תמרון גבוהות בכבישים העירוניים הצפופים ובכך הופך לקרוסאובר המושלם לחיים בעיר.
בנוסף ל  Apple CarPlay, מסך המגע בגודל 7 אינטש (בגרסת LT). פתיחה והנעה באמצעות מפתח חכם Keyless (בגרסת ה-LT), מצלמת נסיעה לאחור (בגרסת LT) 6 רמקולים, ממשק בלוטות' עם שליטה מגלגל ההגה, וחישוקי אלומיניום 16 אינצ' (בגרסת LT).  יתווספו למפרט במסגרת רמת הגימור החדשה: 
התראת שטח מת צידי, התראת תנועה חוצה מאחור, חלון גג חשמלי וריפודי Leatherette בגוון אפור בהיר ושחור. 
מחיר שברולט טראקס Luxury: 133,990 שקלים
במסגרת ימי המכירות תוצע שברולט טראקס בגרסת ה-LT ב-112,990 שקלים 

שברולט טראוורס AWD) High Country)
שברולט טראוורס החדש שהושק לאחרונה בישראל, רכב פנאי גדול ומפואר עם 7 ו- 8 מקומות ישיבה ואמצעי בטיחות מתקדמים. הטראוורס שהגיע לישראל לאחרונה הציג ללקוחות המותג את מיטב הטכנולוגיה האמריקאית. הרכב מצויד במנוע בנזיןV6 , בנפח 3.6 ליטר בהספק של 310 כ"ס ו-36.7 קג"מ המתקבל כבר ב- 2,800 סל"ד. אליו משודכת תיבת הילוכים אוטו' בעלת 9 יחסי העברה בהנעה קדמית או כפולה (בהתאם לרמת הגימור). יחידת ההנעה העוצמתית ותיבת ההילוכים מאפשרות לנהג זמינות כח ותגובה מהירה בכל מצב והרכב מציג יכולות דינמיות מרשימות ביחס לגודלו. לרכב שפע של אבזור נוחות לנהג ולנוסעים, מרווח הפנים גדול ובשילוב של איכות חומרים גבוהה הוא מציג את תא הנוסעים המוביל בקטגוריה. העיצוב החיצוני של הטראוורס קשוח בזכות קורת C גדולה ואלכסונית, חישוקי אלומיניום "18 ו-"20 ויחידות תאורה צרות המשתלבות עם גריל קדמי גדול.  

לרמת הגימור  High Country יתווספו גם :
חיפויי כרום נוספים לגריל הקדמי, בקרת שיוט אדפטיבית, שורה שלישית בקיפול חשמלי, ריפוד עור חום עם דיפונים בשילוב זמש, חישוקי אלומיניום "20 בעיצוב ייחודי וגם מערכת הנעה מתקדמת בעלת מצמד כפול עם העברת מומנט בין הגלגלים האחוריים. 
מחיר שברולט טראוורס AWD)(High Country) :  ₪ 359,990)