ב.מ.וו X1 החדש בישראל

ב.מ.וו X1 החדש בישראל
ב.מ.וו X1 החדש, מוצע במחיר המתחיל ב- 249,000 ₪

חטיבת ב.מ.וו של דלק מוטורס החלה בשיווק ב.מ.וו X1 החדש המגיע אלינו מעוצב ומלוטש יותר ועם שדרוגים טכנולוגיים. והמחיר?

אורן פרנקל | 19/09/19

חטיבת ב.מ.וו של דלק מוטורס מביאה לנו את הדגם המחודש של רכב הפנאי הקומפקטי של מותג היוקרה ב.מ.וו, ה-X1 החדש, אשר עבר מתיחת פנים ומגיע אלינו עם שינויים בולטים בעיצוב ומגוון של חידושי טכנולוגיית רכב מתקדמת.

הדגם החדש יוצע עם שני מנועי טורבו בנזין חזקים וחסכוניים (TwinPower Turbo), האחד בנפח  1.5 ליטר 3 צילינדרים והשני בעל נפח של -2.0 ליטר עם 4 צילינדרים. 
לדגם 3 רמות גימור כאשר המחיר יחל ב249,000 ש"ח.

העיצוב:
המראה החדש של ה-X1 ניכר מיד לעין, כשהשינויים הבולטים ביותר נמצאים בחזית ומאחור.

בדגם החדש  שבכת הדגם גדולה יותר – כאשר "הכליות" מתמזגות כעת במרכז – מתחברת לפנסי LED חדשים (*אופציונלי) הכוללים חתימת תאורה חדה יותר ופגוש עם פנסי ערפל LED (*אופציונלי) משולבים וכניסות אוויר גדולות יותר. החלק האחורי של ה-X1 מכיל גם הוא מאפייני עיצוב חדשים. לדוגמה, שיבוץ חדש בפגוש האחורי בצבע המרכב מאמץ את הצבע הראשי של מרכב המכונית. מאפיין חדש זה כלול כציוד סטנדרטי ומעניק לחלק האחורי של ה-BMW X1 תחושה חזקה עוד יותר של קלאסיות וקוהרנטיות.

דגש נוסף ניתן למצוא במראה החיצונית של הנהג, שמקרינה על הקרקע תמונת LED בשני גוונים של הכיתוב "X1" כאשר משחררים את נעילת המכונית (*אופציונלי). זה אינו סתם גימיק ויזואלי; הוא גם מקל מאוד על הכניסה והיציאה ל-BMW X1 וממנה.

חוויית נהיגה:
הכוח שמופק על-ידי מנועי השלושה וארבעה צילינדרים החסכוניים אך ספורטיביים, מניב באמצעות תצורת הנעה קדמית בחזית הטכנולוגיה, בהתאם לגרסה – ביצועים דינמיים על הכביש והנאת נהיגה עילאית.

טכנולוגיית המתלים של ה-BMW X1 מעניקה לכל הדגמים את הזריזות עתירת המוניטין שהלקוחות מכירים ואוהבים, מספקת התנהגות כביש הניתנת לשליטה מדויקת ומעניקה למכונית דינמיות כללית עילאית.

אבזור:
הדגם הוא בעל טכנולוגיה מתקדמת משלבת כוחות עם רמות נדיבות של מרחב ואינספור פתרונות חכמים ופונקציונליים.

הסטנדרטים הגבוהים של איכות  הדגם בולטים, למשל, בתפרים הניגודיים החדשים בלוח המכשירים, שהוא שחור בחלקו העליון ומאמץ את צבע הריפוד הפנימי בחלקו התחתון *אופציונלי. התפרים הניגודיים זמינים בדגמי xLine.

אחד הדגשים של תא הנוסעים הוא צג הבקרה. צג 6.5 אינץ' המותקן במרכז כלול כציוד סטנדרטי. רמת אבזור xLine כוללת צג 8.8 וניתן להזמין באופן מיוחד צג הבקרה 10.25 אינץ' החדשה, שניתנת להפעלה באמצעות בקר iDrive של BMW, בקרה קולית או טכנולוגיית מסך מגע.

ניתן גם להתאים את החלל הפנימי לדרישות האישיות. לדוגמה, ניתן לקפל את המושבים האחוריים בשלושה חלקים (40:20:40), וכן אופציות כגון פעולה אוטומטית של הדלת האחורית המתרוממת *אופציונלי ומערכת כניסת נוחות  Comfort  Access *אופציונלי – שמשתלבות יחד כדי לאפשר פתיחה וסגירה של הדלת האחורית המתרוממת ללא מגע יד – מעלות את הנוחות לרמה גבוהה יותר.

 לדברי ברק כהן מנהל חטיבת BMW בדלק מוטורס: "אנו שמחים להשיק בישראל את ה- BMW X1 החדש, שייכנס לאולמות התצוגה החל מיום שלישי, יום הבחירות. הדגם החדש מעוצב ומלוטש יותר, משודרג מבחינה טכנולוגית, במחיר של החל מ-249,000 ₪ "

מחירון גרסאות ב.מ.וו X1:

sDrive 18i Business – מחיר  249,000 ₪

sDrive 18i xLine –  מחיר 259,000 ₪

sDrive 18i Exclusive – מחיר 279,000  ₪

sDrive 20i Exclusive – מחיר 295,000 ₪