מותג היוקרה GENESIS יושק בישראל בחודש הבא ע"י קבוצת כלמוביל

מותג היוקרה GENESIS יושק בישראל בחודש הבא ע"י קבוצת כלמוביל
תמונות: יח"צ

דנה רביד-מנחם מונתה למנהלת חטיבת ג'נסיס אשר פעילותה תרוכז באולם דגל חדש בהרצליה פיתוח דוידי פיאמנטה : "אנו שמחים וגאים להיות בין המדינות הראשונות המקבלות זיכיון רשמי לשיווק המותג"

גלגלים | 01/02/21

קבוצת כלמוביל, יבואנית הרכב המובילה בישראל, מתחדשת בייצוג מותג יוקרה חדש -  GENESIS, מותג היוקרה, המצטרף למותגי הרכב של הקבוצה בהם מרצדס, יונדאי ומיצובישי,  החל את פעילותו לפני 5 שנים.

 

מותג הרכב ג'נסיס, שבסיסו בדרום קוריאה, פעיל כיום בעיקר בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, רוסיה, במזרח התיכון  וקוריאה ומעכשיו גם בישראל כחלק מהתכנון להיכנס לראשונה לשווקי אירופה בסוף שנת 2021.

 

ג'נסיס מציגה דגמים מרתקים המגלמים פילוסופיית עיצוב 'אלגנטיות אתלטית'. כולל את ה- G70, ספינת הדגל G90, G80 החדשה לגמרי בקטגוריית הסדאן יוקרה, הGV70- ה-Suv הקומפקטי ואת רכב הפנאי-שטח הראשון, GV80.

מותג GENESIS, אשר ינוהל על ידי דנה רביד מנחם, שהיתה ב- 5 השנים האחרונות מנהלת השיווק של מרצדס בקבוצה, יושק על פי התכנית כבר בחודש פברואר השנה  באולם דגל חדש וייעודי בהרצליה פיתוח.

 

דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי מציין כי "השקת GENESIS בישראל,  מבטאת את עוצמת הקבוצה השוקדת על כיווני צמיחה חדשים. עוד מציין פיאמנטה, כי האמון וההערכה הרבה לה זוכה כלמוביל משותפיה הבינלאומיים הינן מרכיב חשוב בקבלת הנציגות של GENESIS בישראל כאחת המדינות הראשונות בהן מושק המותג".