שדרוג רמות אבזור לדגמי סקודה

שדרוג רמות אבזור לדגמי סקודה
סקודה אוקטביה, תציע רמת גימור גבוהה יותר ללא תוספת תשלום

יותר אבזור וללא תוספת מחיר: צ'מפיון מוטורס מעדכנת ומשפרת את רמות הגימור בדגמי סקודה אוקטביה, סופרב, קארוק והקודיאק

אורן פרנקל | 30/04/19

צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה בישראל, החלה בשיווק גרסאות משודרגות עבור הדגמים הפופולאריים של המותג: אוקטביה, סופרב וקודיאק.
רמות הגימור ברכבים אלה יתעדכנו ויציעו כעת מגוון רחב יותר של אבזור כסטנדרט כאשר היבואנית מציינת כי פרט לעליות מועטות שבוצעו בעקבות שינוי המס הירוק, אין פגיעה במחירים של הדגמים המשודרגים.

כחלק מהשינויים, בדגם סקודה אוקטביה, רמת הגימור Ambition תחליף את רמת הגימור הבכירה יותר Style ותציע בין היתר גם חיישני חנייה אחוריים מקוריים ומערכת מולטימדיה מתקדמת.

הסופרב גם תציע מעתה בגרסת הבסיס מצלמה אחורית מקורית, מושב נהג עם כוונון חשמלי ותא ייעודי לסמרטפון עם טעינה אלחוטית.


בדגם הקודיאק, תוצע רמת הגימור Ambition בתוספת של פנסים קדמיים מסוג Full-LED ומצלמה אחורית מקוריים. ברמת הגימור Style מתווספים גג שמש מקורי עם פתיחה חשמלית ומושב נוסע עם כוונון חשמלי. ברמת הגימור הבכירה Exclusive זוכה גם הנוסע שלצד הנהג במושב עם כוונון חשמלי.

במסגרת העדכון, בדגמי סקודה אוקטביה, רמת הגימור הבסיסית, Ambition, תציע את כל מה שהיה ניתן לקבל עד כה ברמת הגימור Style: כוונון גובה ותמיכה לגב התחתון במושבים הקדמיים, , חלונות אחוריים כהים, מערכת מולטימדיה מתקדמת מדגם Bolero עם מסך בגודל 8" ומערכת SmartLink הכוללת CarPlay by Apple, AndroidAuto by Google ו-MirrorLink, ובנוסף גם חיישני חנייה אחוריים מקוריים. בגרסאות בעלות מנוע 1.0 TSI יתווספו גם חישוקי סגסוגת מקוריים בגודל 16". רמת הגימור Exclusive מקבלת בנוסף לאבזור הרב שהציעה עד כה גם פנסים קדמיים מסוג Full-LED וחיישני חנייה קדמיים מקוריים.

בסקודה קודיאק, ה-SUV הגדול של סקודה שמציע שבעה מושבים, תוצע רמת הגימור Ambition עם תוספת של פנסים קדמיים מסוג Full-LED ומצלמה אחורית מקורית. לרמת הגימור Style מתווספים כעת גם גג שמש מקורי עם פתיחה חשמלית ומושב נוסע עם כוונון חשמלי. ברמת הגימור הבכירה Exclusive זוכה גם הנוסע שלצד הנהג במושב עם כוונון חשמלי. 

בגרסת הפנאי שטח המשפחתית, סקודה קארוק, תוחלף רמת הגימור הבכירה, Exclusive, ברמת הגימור Premium אשר תציע מגוון מערכות בטיחות כמו מערכת Blind spot detect, Rear traffic alert, Traffic jam assist  ו-Emergency assist, לוח מחוונים דיגיטלי, גג שמש פנורמי עם פתיחה חשמלית, מושב נהג עם כוונון חשמלי וזיכרונות, ריפודי בד בשילוב עור בצבע שחור, פתיחה וסגירה חשמלית של תא המטען וחישוקי סגסוגת 18".

מכונית המנהלים, סקודה סופרב, תציע כעת כבר ברמת הגימור הבסיסית, Ambition, מצלמה אחורית מקורית, מושב נהג עם כוונון חשמלי הכולל זיכרונות ותמיכה לגב התחתון ותא ייעודי לסמארטפון עם טעינה אלחוטית.