ריקול לקיה נירו

ריקול לקיה נירו

חברת טלקאר, יבואנית קיה בישראל, תזמן לקריאה לתיקון (ריקול) אלפי בעלי קיה נירו לצורך בדיקה או החלפה של ממסרי המתח או בית הממסרים

אורן פרנקל | 12/11/18

יצרנית הרכב חברת קיה הודיעה למפיציה כי עלולה להופיע בלוח המחוונים נורית חיווי Check-Hybrid, נדרש לבדוק / להחליף את ממסרי המתח או בית הממסרים.
ההודעה לקריאת התיקון תשלח לבעלי רכב מתוצר קיה נירו לשנים: תחילת ייצור עד 19/09/2017.  מס' כלי הרכב המושפעים בישראל הינו 3599 כלי רכב.

לבעל הרכב המושפע תשלח הודעה בכתב בימים הקרובים. לקוח שירצה לבדוק אם מכוניתו נכללת בקריאת השירות, יכול להתקשר למוקד שרות לקוחות של היבואן בטל' מס' 1-800-377-775 או לבדוק באתר האינטרנט של היבואנית.

את ה"קריאה החוזרת" ניתן יהיה לבצע רק במוסכי השרות של החברה. רשימת המוסכים מפורסמת באתר האינטרנט של החברה, תיקון הקריאה החוזרת יתבצע ללא תשלום. מומלץ לתאם את מועד התיקון מראש עם המוסך.
משך התיקון:  כשעה.

זאת לא הפעם הראשונה שדגם הנירו נקרא לתיקון השנה, בחודש יולי האחרון הנירו נקרא לתיקון לצורך בדיקה או החלפה של 'מפעיל המצמד' מחשש לנזילת שמן העלולה לגרום להתלקחות.

על פי תקנה 306 (א) לתקנות התעבורה, בעל רכב שלא יבצע בפועל את ה"קריאה חוזרת" תוך 6 חודשים, משרד התחבורה לא יחדש את רישיון הרכב ולא תתאפשר העברת בעלות.