קיה נירו EV החדש נחשף

קיה נירו EV החדש נחשף
קיה נירו EV החדש, יהיה בעל טווח נסיעה של יותר מ-450 ק"מ

קיה העולמית חשפה תמונות ופרטים ראשונים של דגם הקרוסאובר נירו החשמלי, אשר יציע ביצועים וטווח נסיעה משופרים

אורן פרנקל | 10/05/18

עיצוב חיצוני אלגנטי ומודרני בהשראת דגם הקונספט שהוצג בתערוכת CES 2018. קיה נירו EV החדש נחשף והוא צפוי להיות בעל טווח של יותר מ-450 ק"מ.

קיה חשפה גרסה חשמלית חדשה של הנירו בתערוכת הרכב החשמלי הבינלאומית החמישית בג'גו, קוריאה. הופעת הבכורה האירופית של דגם זה צפויה להיערך בתערוכת המכוניות של פריז, באוקטובר 2018. הנירו EV הספורטיבי והרב-תכליתי משלב הנאת נהיגה עם עיצוב המושך את העין. 

ה-Niro EV עוצב במרכזי העיצוב של קיה בקליפורניה, ארה"ב ונמיאנג, קוריאה, ומשלב את השימושיות והמשיכה של SUV קומפקטי עם מרכב חלק ואווירודינמי.

בהשראת דגם הקונספט נירו EV שנחשף בתערוכת CES 2018 בלאס וגאס, הנירו  EV כולל שבכה קדמית ייחודית, פתחי אוויר עתידניים ותאורת יום LED בצורת ראש חץ. עם תפיסת עיצוב "נקי והיי-טקיסטי".

 

הנירו EV מונע על-ידי הדור הבא של חטיבות ההינע החשמליות של קיה, תוך שימוש בטכנולוגיות ייצור חדשות שפותחו במיוחד עבור דגמי EV של קיה. הנירו EV מצויד במארז סוללות ליתיום-פולימר בעל קיבולת גבוהה של 64 קווט"ש, ויהיה מסוגל לנסוע יותר מ-450 ק"מ* על טעינה אחת עם אפס פליטות, או יותר מ -300 ק"מ* עם מערכת הסוללות האופציונלית בעלת קיבולת של של 39.2 קווט"ש.

הנירו EV מדגים את הצעדים המשמעותיים שקיה ביצעה בשנים האחרונות על מנת לספק כלי רכב נוחים ומהנים לנהיגה המובילים את הדרך בהנעה עם אפס פליטת מזהמים.

הנירו EV ישווק בקוריאה במהלך המחצית השנייה של 2018 ויוצג בשווקים אחרים בהמשך.

 

*יעד צפוי