לובינסקי מודיעה על חתימת הסכם עם ספק תשתיות טעינה שני לטובת שיווק רכב חשמלי

לובינסקי מודיעה על חתימת הסכם עם ספק תשתיות טעינה שני לטובת שיווק רכב חשמלי
צילום: יח"צ

לובינסקי חתמה עם אפקון בע"מ, ספקיות תשתית וטעינה לרכב חשמלי בנוסף להסכם הקיים עם ג'ינרג'י. ההסכם עם אפקון יאפשר הרחבת התשתית לשיווק כלי הרכב החשמליים של לובינסקי ויעמוד ברמת השירות הגבוהה שהוגדרה על ידי לובינסקי עבור לקוחות הרוכשים כלי רכב חשמליים מכלל מותגי החברה. במקביל לכך, לובינסקי משיקה עמדת טעינה מהירה של ג'ינרג'י במרכז החברה בבאר שבע לטובת לקוחותיה באופן בלעדי

גלגלים | 21/06/20

לובינסקי, אחת מיבואניות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן, DS, אופל ו-MG בישראל, מודיעה על חתימת הסכם עם ספקית תשתית וטעינה שניה – אפקון בע"מ. בסופו של תהליך בחינה ארוך, תצטרף אפקון בע"מ לג'ינרג'י, עמה נחתם הסכם דומה בסוף שנת 2019. ההסכם החשוב עם אפקון בע"מ יאפשר ללובינסקי לחזק ולהעצים את תשתית הטעינה עבור לקוחותיה הרוכשים רכב חשמלי מכלל מותגי החברה – MG ZS EV – הרכב החשמלי הנמכר ביותר בישראל עם למעלה מ-360 מסירות בשנת 2020 וכלי הרכב החשמליים ממותגי פיג'ו, סיטרואן, אופל ו-DS אשר שיווקם יחל בקרוב.

לובינסקי ממשיכה עם הטבת עמדת טעינה ביתית מתנה ללקוחות הרוכשים רכב חשמלי, כאשר את ההתקנה שבעלותה נושאים הלקוחות, יוכלו אלה לקבל שתי הצעות משתי ספקיות התשתית ולבחור את המתאימה ביותר עבורם. בנוסף לכך, לקוחות לובינסקי יוכלו להשתמש בתשתית הטעינה הציבורית של שתי החברות, ללא קשר לבחירתם הראשונית בהתקנת העמדה הביתית ובמחירים מועדפים הכוללים הנחה בשיעור של 12 אחוז לכל קוט"ש וללא עלות התחברות לעמדה.

במקביל, משיקה לובינסקי עמדת טעינה מהירה (50 קוט"ש) של ג'ינרג'י במרכז המכירה והשירות של החברה בבאר שבע (רח' תוצרת הארץ 1). עמדה זו תשמש באופן בלעדי את לקוחות לובינסקי, כולל אלה העושים את דרכם לאילת וזקוקים לטעינה לשם המשך הדרך. עמדה זו תפעל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובתקופת ההרצה לקוחות לובינסקי יוכלו להתחבר אליה ללא עלות ולטעון את רכבם בחינם. לאחר מכן ייהנו בעלי רכב חשמלי מדגמי לובינסקי מ-15 דקות טעינה חינם ומי שיחליט להמשיך ולהטעין מעבר לפרק הזמן הראשוני, יחויב ב-0.99 שקל לקוט"ש.