אפקון תחבורה חשמלית סיימה את פרישת רשת הטעינה הגדולה בישראל במרכזי הקניות של ביג

אפקון תחבורה חשמלית סיימה את פרישת רשת הטעינה הגדולה בישראל במרכזי הקניות של ביג
עמדת טעינה חשמלית במתחם הקניות ביג בפרדס חנה. צילום: רפי דלויה

בשנה האחרונה אפקון פרסה כ-100 עמדות טעינה במרכזי הקניות של ביג

גלגלים | 14/06/20

ישראל רייף, יו"ר אפקון החזקות: "אפקון תחבורה חשמלית גאה להוביל ולבנות את רשת הטעינה הגדולה בישראל ולספק שירותי טעינה לכלל הנהגים בכלי רכב חשמליים"

אפקון תחבורה חשמלית - חברה מקבוצת אפקון, השלימה את פריסת המטענים במרכזי הקניות של ביג בישראל.

אפקון תחבורה חשמלית ומרכזי הקניות של ביג יספקו שירותי טעינה בפריסה ארצית בכלל המתחמים הקיימים והעתידיים של חברת ביג.

שיתוף הפעולה עם ביג הינו שלב נוסף בפריסה ארצית רחבה של רשת הטעינה של אפקון בישראל לטובת הנוהגים בכלי רכב חשמליים. אפקון התקינה במתחמי ביג מטענים בהספק של 22KW ובחלק מהם גם מטעני DC מהירים. אפקון תתקין בשנים הקרובות מאות מטענים מהירים ואולטרה מהירים ברחבי ישראל וזאת על מנת לאפשר נסיעה ברכב חשמלי בקלות וביעילות לכל אתר בישראל.

תחום טעינת המכוניות החשמליות הוא תחום מתפתח בארץ ובעולם. כיום נוסעות כ- 10,000 מכוניות על כבישי ישראל, בעיקר מכוניות היברידיות נטענות. תשתית הטעינה היא קריטית בהתפתחות שוק המכוניות החשמליות שבלעדיה יתעכב המעבר לכלי רכב חשמליים בישראל ובעולם. בצד פריסת עמדות הטעינה עולה החשיבות של ניהול העמדות כולל האפשרות לתת שרות מרחוק לעמדות, איתור תקלות ופתרון בעיות.

אפקון תחבורה חשמלית מובילה את שוק טעינת כלי הרכב החשמליים בישראל עם פריסה של אלפי עמדות טעינה ציבוריות ופרטיות ברחבי ישראל. לחברה מערכת ניהול ובקרה מתקדמת ויישומון (אפליקציה) ייחודי שמאפשרים מציאת עמדה פנויה, הפעלת העמדה דרך היישומון וחיוב כרטיס האשראי של בעל כלי הרכב.

בימים אלה, החברה מרחיבה את פעילותה בתחום המוניציפלי עם זכייתה במכרז של עיריית חולון, אפקון תחבורה חשמלית פעילה גם במועצה האזורית עמק חפר, משקי הקיבוצים, מרכזי קניות חניוני אוטובוסים, יבואניות רכב מובילות ועוד.

 

ביג מרכזי קניות, מתמחה ועוסקת בהפעלת מרכזים מסחריים בישראל בארה"ב ובסרביה. החברה מפעילה בישראל כיום 22 מרכזי קניות פתוחים, קניונים ומתחמי קניות לייף סטייל. המרכזים ממוקמים, בדרך כלל, בסמוך לצירי תנועה ראשיים ומאפשרים גישה נוחה וחניה חופשית לרווחת קהל המבקרים. המרכזים המסחריים של קבוצת ביג בישראל פועלים כיום בתפוסה מלאה.