קבוצת שלמה החלה הבוקר במסירת אלפי רכבים חדשים עבור קציני צה"ל במסגרת מכרז של משרד הביטחון

קבוצת שלמה החלה הבוקר במסירת אלפי רכבים חדשים עבור קציני צה"ל במסגרת מכרז של משרד הביטחון
מסירת הרכבים. צילום: יח"צ

בשלב ראשון, יסופקו במהלך החודש הקרוב כ-600 רכבים ועד סוף חודש אוקטובר הקרוב יסופקו כבר 1,800 רכבים. יתרת הרכבים יסופקו במהלך השנה הבאה, על פי התכנון.

טל אבן | 01/06/20

קבוצת שלמה אשר זכתה במכרז בסוף שנת 2019 לצד חברת אלדן, תספק את החלק הארי של כלי הרכב (2/3) וחלקה במכרז עשוי להגיע לכ-6,000 רכבים. כמו כן, כחלק מהזכייה במכרז, יספקו החברות חבילות שירות, טיפולים ואחזקה.

מכרז זה, הינו זכייה שלישית ברצף זכיות של קבוצת שלמה באספקת כלי רכב עבור משרד הביטחון. כזכור, בשנה שעברה, זכתה קבוצת שלמה במכרז רכבי השכרה עבור משרד הביטחון לצד חברת פרי וכן במכרז עבור אספקת רכבים לתתי אלופים.

במסגרת המכרז, הרכבים אשר יסופקו הינם: סיאט איביזה ויונדאי i20 עבור קציני צה"ל בדרגת רס"ן ונגדים בכירים, לתקופה של 4 שנים.

אסי שמלצר יו"ר קבוצת שלמה ציין: "אנו גאים לעמוד בלוח הזמנים ולהתחיל הבוקר במבצע ניפוק הרכבים עבור קציני ונגדי צה"ל. אנחנו שמחים על הזכייה במכרז ועל האמון הגדול של משרד הביטחון בקבוצת שלמה ואנשיה. מאז הקמתה ועל פי חזונו של אבי, שלמה ז"ל, קבוצת שלמה משמשת כספק מוביל ודומיננטי לכוחות הביטחון ואנו גאים להמשיך את המסורת. קבוצת שלמה תפעל להעניק לאנשי כוחות הביטחון את השירות הטוב, היעיל והנוח ביותר מתוך הערכה גדולה על עבודתם היומיומית".