נסיכות מונאקו באוטומוטור 2018

נסיכות מונאקו באוטומוטור 2018
כמה מכוכבות התצוגה שהוצגו היום במסיבת העיתונאים של אוטומוטור

היום נערכה בגני התערוכה מסיבת עיתונאים לקראת תערוכת אוטומוטור 2018, במסגרתה הוצגו כמה מהכוכבות שיככבו השנה בתערוכה, שתיערך הפעם בסימן של כוכבות כבישי נסיכות מונאקו

אורן פרנקל | 26/03/18

אוטומוטור חוגגת 30 שנה ולרגל החגיגות לתערוכה המוטורית, הוצגו כמה מהדגמים הבולטים בנוסף למאות המכוניות והאופנועים אשר יוצגו בארבעת ימי התערוכה, בהשקעה של כ-18.5 מיליון ₪.

מנהל התערוכה דורון גילר אמר כי השנה הוחלט להרחיב את אולמות המיצגים ב-25%, כאשר מבין האולמות ניתן יהיה להתרשם מאולם מונאקו בו יוצגו כמה מהכוכבות הבולטות אשר הוצגו גם בין השאר במסיבת העיתונאים כדוגמת: למבורגיני הורקאן, מזראטי גראנטוריסמו ומרצדס AMG GTC בשילוב מופעי לייזר ווידאו. 

כמו כן, יוכפלו שטחי המופעים המוטורים בתערוכה ויכללו: אופנועים ב-Free Style, מוטוקרוס, מכוניות דריפט, מכוניות מירוץ ו-4X4  בשטח ענק שיוכשר במיוחד.אז מה עוד מצפה לנו בתערוכה?

מכוניות של פרארי, יגואר ספורט קבריולט, דרך תצוגת ענק של הארלי דוידסון, תצוגת אופנועים מדהימים ויקרים בהזמנה מיוחדת ועד סדנאות שדרוג הרכב שיציגו שיפורים עיצוביים נדירים , יהיו חידושים טכנולוגיים ובטיחותיים בדו-גלגלי, טכנולוגיות Hi Tech ואביזרים, צה"ל יציג מגוון משוריינים של רובוטים ואמצעי לחימה ותצוגה היסטורית של רכבת ישראל.

בין כוכבות התערוכה:
מספר מכוניות למבורגיני, לנדרובר בתצוגת מהעבר אל העתיד, יגואר F Type  קבריולט שתתארח בארץ במיוחד לימי התערוכה בלבד ותשוב מיד לאירופה, מרצדס GTC מהנדירות בעולם, כמה מכוניות פרארי, דודג' וייפר, אסטון מרטין והפתעות נוספות שיחשפו בתערוכה.        
העולם הדו-גלגלי יוקדש השנה לאופנועי קאסטום ועיצובים מיוחדים חד פעמיים שהוזמנו בשיטת Custom Made לפי דמיון הלקוחות כמו בסדנאות בסדרות הטלוויזיה בחו"ל. חובבי המוטוריקה יוכלו להתרשם גם מטרקטורונים, צה"ל יציג רובוטים וסימולטורים, ציוד צבאי וחידושים שיוצגו בתערוכה מטעם חיל החימוש, כולל טנקים, רכבים משוריינים נוספים. בתכנון להציג לקהל בפעם הראשונה את האיתן. רכבת ישראל תערוך תצוגה היסטורית מעניינת של כלים וקרונות עבודה מהעבר.
​סימולטורים ומשחקי VR ישמשו את הקהל במגוון אפשרויות.תצוגה נוספת שתחזור גם השנה היא תצוגת סדנאות שיפוצים ושיפורים מרהיבה: לאחר ההצלחה המסחררת יוצגו שוב סדנאות שיפורים כמו הסדנאות בסדרות הטלוויזיה הפופולריות בארה"ב. 
התערוכה תיערך בחוה"מ פסח, 4-1 באפריל 2018, מרכז הירידים, גני התערוכה ת"א

ילד מגיל 5 חייב בכרטיס.
ימי פתיחה 1-4 באפריל בימים ראשון-רביעי במשך ארבעה ימים משעה 9:30 ועד 20:00

המלצות מארגני התערוכה:

על מנת להימנע מפקקים מאוד כדאי להגיע ברכבת מכל רחבי הארץ לתחנת הרכבת "אוניברסיטה-מרכז הירידים" הנמצאת כ-100 מטר מהכניסה לתערוכה.

רכישת כרטיסים בזמן התערוכה אפשרית בקופות התערוכה ללא הגבלה.

המחירים נעים בין 85 ₪ בוועדים, 339 ₪ למשפחה בת ארבע נפשות; שני מבוגרים ושני ילדים,
בלאומי קארד 1+1 ב-109 ₪ ושלל מחירי הנחה אשר כמעט כל הקהל יכול להשיגם. 

מומלץ לחנות בחניוני גני יהושוע, חניוני הדרייב אין, אולם הספורט החדש וחניוני הדר יוסף.