מרכז חדש נבנה לקרסו מוטורס

מרכז חדש נבנה לקרסו מוטורס
הדמיה למרכז החדש של קרסו מוטורס אשר נבנה בימים אלה בראשל"צ

קרסו מוטורס מתחילה בימים אלה בהקמת מרכז חדשני אשר יציע מגוון שירותים למותגי החברה בתחום הרכב

אורן פרנקל | 30/01/18

חברת קרסו מוטורס מקימה מרכז מכירות ושירות חדשני בתחום הרכב, אשר יציע מענה ללקוחות כל מותגי קרסו, ומגוון שירותים למותגי החברה, ביניהם: רנו, ניסאן, אינפיניטי, דאציה וקרסו טרייד אין וישרת את לקוחות תושבי גוש דן.  בהקמת המרכז יושקעו כ-170 מיליון ₪ 

המרכז שנבנה ממוקם באזור התעשייה החדש, בראשון לציון,  (סמוך לאיקאה). הוא  משתרע על שטח של כ – 44,353 מ"ר ועל שטח בנוי של כ- 35,000 מ"ר. עלות הפרויקט נאמד כ-170 מיליון ₪.

המרכז יכלול בין היתר: 5 אולמות תצוגה,  מרכזי שירות המשתרעים על שטח של כ-9,500 מ"ר, חניון תת קרקעי המשתרע על שטח של כ-13,000 מ"ר, גלריית המתנה, מרכז ליסינג וטרייד אין, מתחמי מסחר  ועוד.   

לדברי איציק וייץ – מנכ"ל קבוצת קרסו מוטורס:  "המגיעים לממרכז השירות החדש יוכלו ליהנות תחת קורת גג אחת ממגוון שירותים ומוצרים בתחום הרכב:  החל מרכישת רכבים חדשים של מותגים מובילים, ועד טיפול במוסך  מורשה,  רכישת רכבי יד  2 באמצעות חברות ליסינג וטרייד אין ועד רכישת רכבים מסחריים ומשאיות".

עוד מסר איציק וייץ: "הקמת המרכז החדש תיתן לקבוצת קרסו מוטורס את האפשרות והיכולת לשרת את קהל הלקוחות בכל גוש דן, בין גדרה לחדרה ולהציע להם נגישות ושירות 
בסטנדרטים שלא נראו עד כה בישראל.  לדבריו: "אין ספק כי הקמת מרכז השירות החדש מהווה עליית מדרגה בכל הנוגע לשירות לקוחות בתחום הרכב בישראל".