מסע פורשה באירופה

מסע פורשה באירופה
חלק מצי רכבי הפורשה החדישים המגיעים ישירות מהיצרן הגרמני

"מסע פורשה חוצה אירופה" הוא מסע הדגל של חברת פורשה טרוולס, שהוקמה לפני כחמש שנים. המסע, שבניגוד לחברות אחרות הפועלות התחום, השמות דגש על..

טל אבן | 08/02/18

חג האהבה, ה-Valentine's day מתקרב, ובא לכם לחגוג באופן מיוחד ואחר, שיהיה זה חג האהבה השונה מכולם, זה שתזכרו לשנים ארוכות, תוך התרפקות על סיפורים לנכדים.
אז אם בא לך להפתיע את האחד שלך עם חופשה קיצית רומנטית בניחוח של פינוק אמיתי, ואם אתה מדמיין את עצמך נוסע עם אהובתך בפרושה פתוחה, כשברדיו מתנגן אותו השיר המיוחד שהפכתם לשלכם, כשסביבכם נופים אירופאים עוצרי נשימה, אז יש לנו רעיון בשבילכם.

חברת פורשה טרוולס, המארגנת מסעות שונים של החיים הטובים במגוון מסלולים חוצי אירופה, המשלבים קולינריה משובחת, מלונות פאר עם מתקנים וספא מפנקים עד מאד וכמובן את מיטב רכבי פורשה החדישים המגיעים ישירות מהיצרן הגרמני, לא משייטת בנינוחות עם קרוז קונטרול, אלא מאיצה כל הזמן עם תכניות חדשות, יעדים ודגמים חדשים, כמו גם רעיונות חדשניים, כדי לייצר ללקוחותיה את החופשות המדהימות ביותר שניתן לקבל."מסע פורשה חוצה אירופה" הוא מסע הדגל של חברת פורשה טרוולס, שהוקמה לפני כחמש שנים.המסע, שבניגוד לחברות אחרות הפועלות התחום, השמות דגש על הפן המוטורי בעיקר, שם דגש על חוויית החיים הטובים, החוויה הזוגית והפינוק שעוטף את הלקוחות לאורכו.
אמנם נוהגים כאן בפורשה, אחד מיצרני הרכב הספורטיביים האגדיים, אבל הנהיגה היא בכבישים ציבוריים ולפי חוקי התנועה המקומיים.

החופש שניתן לנהגים לבחור בין נהיגה ספורטיבית בכביש המפותל, לנהיגה רגועה המאפשרת ליהנות מנופי האלפים האיטלקיים או הרי הטירול האוסטריים, הוא אדיר, ומקנה תחושת חופש אמיתית.
כעת התחמשה החברה בלא פחות מ-16 רכבי פורשה 9114s  קבריו שנת 2018 , ובעוד 10 רכבי פורשה 718 GTS חדשים, הכל בחסות היצרן הגרמני.
החברה מציגה כעת לא רק מסע הכולל טיסת מסוק למרוקו (!) מספרד, וביקור בארמון המשמש גם את המלך, אלא גם מסלול צעיר וספורטיבי ברכבי ה-718 GTS הסופר ספורטיביים, במתכונת של טיולי כוכב, כאשר בכל יום יש תכנית מסודרת שבסופה חוזרים למלון חמשת הכוכבים המפנק שבגרמניה.

המסלול הזה, החוצה 3 מדינות (גרמניה, אוסטריה, איטליה) מבוסס על 5 ימי טיול וארבעה לילות, ומחירו החל מ-2,800 יורו למשתתף, ללא טיסות למינכן (מבוסס על 2 משתתפים ברכב ובחדר במלון וכולל פנסיון מלא, צוות מדריכים בינ"ל, דלק, ביטוח, כבישי אגרה, סיור במוזאונים וכד').
לפרטים נוספים ולהזמנות www.ptravels.co.il