מימון מלא לרכב

מימון מלא לרכב

מימון מלא לרכב בריבית של רבע אחוז לשנה

אורן פרנקל | 16/01/15

החלטת הנגיד על הורדת הריבית, יצרה מציאות חדשה ומאד משתלמת בענף הרכב – מבצעי המימון לרכב, המבוססים על ריבית הפריים (בתוספת או הפחתה מהריבית), יצרו הצעות אשראי כמעט ללא עלות נוספת.

בזכות שיתופי פעולה ייחודיים מאפשרת קבוצת קלאוטו לרוכשי רכב, מגוון מבצעי מימון בריביות הנמוכות מריבית הפריים – מבצע מימון לעובדי מדינה והמגזר הציבורי לכל רכב עד 100% אשראי, בריבית פריים מינוס 2% ועד 48 תשלומים. ללקוחות בנק דיסקונט, מציעה קל אוטו הסדר מימון של עד 100% אשראי לכל רכב, בריבית פריים מינוס 2.25% ועד 48 תשלומים. 

כיום, מבצעי מימון אלה, מציעים הלוואה בריבית אפסית – הראשון נושא עימו ריבית שנתית של 0.5 אחוז, והשני ריבית שנתית של 0.25% בלבד. לדוגמא: לקוח בנק דיסקונט, שלקח הלוואה לרכישת רכב בקל אוטו, על 100,000 ₪ לתקופה של 4 שנים, ישלם בממוצע ריבית של 500 ₪ לכל התקופה.

"משמעות הדבר הלכה למעשה", מספר שמוליק קליין, מנכ"ל קבוצת הרכב קל אוטו, "היא שהיום, עוד יותר מתמיד משתלם לכל אדם להחליף את הרכב לשנתון גבוה יותר. המחירים האטרקטיביים על המכוניות, ההלוואה בריבית אפסית ואפשרות לטרייד אין על הרכב הישן – יוצרים חלון הזדמנויות מאד משתלם לכל לקוח." מסביר קליין."בצורה זו, היום כל אדם יכול לאפשר לעצמו לשדרג את הרכב לשנתון גבוה יותר, בלי מזומנים, ולחסוך בהוצאות השוטפות של הרכב – שכן תחזוקת רכב ישן, בד"כ עולה הרבה יותר כסף."

לאחרונה יצאה קבוצת קל אוטו במבצע של עד 30% הנחה על מגוון מכוניות שבמבצע. המבצע מתקיים בכל סניפי הרשת ברחבי הארץ: תל אביב, חיפה, נס ציונה, באר שבע.