מועדון המיליון של טויוטה

מועדון המיליון של טויוטה
מועדון המיליון של טויוטה, פעם ראשונה שבו הוקם מועדון כזה בארץ

יוניון מוטורס יבואנית טויוטה בישראל השיקה את "מועדון המיליון", מועדון ייחודי לרכבי טויוטה שהגיעו למיליון קילומטר

אורן פרנקל | 23/10/18

יוניון מוטורס יבואנית טויוטה, השיקה את "מועדון המיליון". המועדון הראשון והיחיד בישראל לבעלי רכבים שחצו את רף ה- 1,000,000 ק"מ או התקרבו אליו וממשיכים לנסוע בטויוטה שלהם.

השקת המועדון הינו מהלך יוצא דופן עבור חברה בתחום הרכב וזו למעשה הפעם הראשונה בישראל שבו הוקם מועדון מסוג זה. מבחינת טויוטה מהלך זה נועד להביא לידי ביטוי את עמידותם של רכבי המותג היפני גם לאחר שימוש חסר תקדים של מיליון ק"מ, כמו כן המהלך מבטא גם את שביעות הרצון הגבוהה של בעלי הרכב- לקוחות טויוטה הנאמנים לאורך שנים רבות. 

"המיליונרים", חברי מועדון המיליון, ייהנו מהנחות והטבות ייחודיות במרכזי השירות המורשים של טויוטה ברחבי הארץ, אשר יסייעו להם להמשיך וליהנות מרכביהם. 

מהלך השקת המועדון ילווה בקמפיין שיווקי ותקשורתי דרך סיפורים וחוויות אישיות של שלושה בעלי רכבים שהגיעו למיליון ק"מ.
ההטבות לחברי המועדון: החלפת מגבים פעם בשנה, 15% הנחה בתיקוני פחחות וצבע, 50% הנחה על החלפת צמיגים פעם בשנה (ממחירון יבואן הצמיגים), 15% הנחה על טיפולים שוטפים, 15% הנחה על חלפים מקוריים, וכן הטבות חד-פעמיות: פוליש לרכב וניקוי פנימי לרכב (מושבים ושטיח מרכב). על מנת לממש את ההטבות יש להירשם למועדון ולגשת עם הרכב אל אחת מסוכנויות טויוטה המורשות בלבד. 

לקוח שיש בבעלותו רכב אשר נרכש מחברת יוניון מוטורס והרישום ברישיון רכבו מראה מד אוץ של לפחות 900,000 ק"מ יכול להירשם למועדון דרך אתר המועדון או באחת מסוכנויות טויוטה המורשות, ההצטרפות למועדון ללא עלות.

חברת טויוטה ידועה כאחד מותגי הרכב האמינים בעולם, מייצרת רכבים איכותיים וחזקים השומרים על ערכם ועל אמינותם לאורך שנים רבות. השילוב של טכנולוגיה מתקדמת עם תשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר, מאפשרת ייצור של רכבים חזקים ועמידים אשר צברו קהל לקוחות נאמן ביותר בכל העולם. כך, טויוטה מוכיחה פעם אחר פעם כי גם הרכבים מדגמים ותיקים מאוד עמידים לאורך זמן ומסוגלים לנסוע שנים רבות ביעילות מרבית.