המרכז החדש של AVIS

המרכז החדש של AVIS
מתחם השירות החדש של AVIS, הוקם בעלות של כ-30 מיליון ש"ח

קבוצת UMI חנכה את מתחם השירות המרכזי החדש של חברת AVIS שבבעלותה, בצמוד למטה הנהלת הקבוצה בלוד. מה כולל המתחם החדשני של החברה?

טל אבן | 07/02/18

אוויס ישראל כוללת כיום כ-32 אלף כלי רכב, וזוכה לפריסה ארצית של מעל ל-30 סניפים להשכרה ומכירת רכבים משומשים שברשותה.
במסגרת מסיבת עיתונאים חגיגית במתחם, ניתנה סקירה מקיפה על פעילות UMI, שהפכה ציבורית, ועל תכניותיה לעתיד.
בהקמת המתחם הושקעו כ- 30 מיליון ₪  והוא משתרע על שטח של כ-26 דונם מתוכם כ-18 דונם חניות שנועדו לרכבים המטופלים (600 חניות), 7 דונם סביבת עבודה, 82 עמדות עבודה וכ-700 מ"ר משרדים. 
במתחם החדש המציג טכנולוגיה מתקדמת, ציוד חדשני, מחשוב וידידותיות לסביבה, יבוצעו השבחה, תיקון, תפעול ושירות לצי כלי הרכב של החברה.
המתחם מפוקח ומבוקר מתוך חדר בקרה מרכזי, הכולל בין היתר תיעוד ממוחשב לתנועות הרכב במתחם, כמו גם חניות ממוחשבות. לדברי אבישי לוי, משנה למנכ"ל קבוצת UMI ומנכ"ל AVIS ישראל, כ- 400 כלי רכב צפויים לעבור במתחם מדי יום, כאשר כל רכב היוצא מהמתחם יעבור מעל למאה בדיקות איכות קפדניות.
לוי אף הוסיף כי "במתחם צפויים לעבוד כ-80 עובדים, חלקם שייכים לשותפים אסטרטגיים כמו קומפיוטסט, יונייטד שיא ואוטו לוקס, ואלו יהיו מחולקים ל-8 מחלקות שונות: קליטת רכבים, קומפיוטסט, מכונאות, פחחות, צמיגים, פוליש ושטיפה, בקרת איכות וחדר צילום".

במסגרת סיכום תכניות החברה לשנת 2018, חשף לוי 4 שירותים חדשים הצפויים להתחיל לפעול כבר בימים הקרובים. 
הראשון  "AVIS DREAM", מאפשר השכרה על בסיס יומי של דגמי ספורט ויוקרה כמו שברולט קמארו וקאדילק XT5/CTS, יגוארXE  ומרצדס C180. המחירים שנחשפו עומדים על 1,062 ₪ ליממה, לפני מע"מ לדגמי הקאדילק, יגואר והמרצדס הנ"ל, ו-1,500 ₪ ליממה, לפני מע"מ עבור הקמארו הנחשקת. גיל השוכר צריך שיהיה מעל ל-30.  
השירות השני שנחשף, "AVIS  עד הבית", מאפשר לרוכשי רכב יד שניה לקבל את הרכב בביתם, כשנציג החברה יביא את הרכב עד לפתח ביתם- ללא כל עלות נוספת (לרוכשים הגרים במרחק שהוא עד 25 ק"מ מסניף בו רכשו את הרכב).

שירות נוסף 'AVIS MOVING' מאפשר לשכור רכב מסחרי, טנדרים וטנדרונים לשימוש יומי וחודשי, כגון העברת דירה, משלוחים והעברות קטנות, ולשם כך, אף חברה אוויס לחברת Cartonix, שתצייד את לקוחות השירות בקרטונים שיקלו על המעבר.
מחיר להשכרת טנדר מסוג איסוזו די מקס ליום יעמוד על 399 ש"ח לפני מע"מ, ומחיר השכרת הרכב לשבוע יעמוד על 350 ש"ח לפני מע"מ ליום. השירות ניתן לנהגים ונהגות החל מגיל 25.
מחיר להשכרת טנדרון מסוג סיטרואן ברלינגו יעמוד על 249 ש"ח לפני מע"מ ומחיר השכרת הרכב לשבוע יעמוד על 199 ש"ח לפני מע"מ ליום. השירות ניתן לנהגים ונהגות החל מגיל 23.
לבסוף, משיקה החברה את אפליקציית השירות ' AVIS בכף ידך', המאפשרת ללקוחות ביצוע מגוון פעולות באמצעות הנייד. בין השירותים הניתנים באפליקציה ניתן לתאם טיפול תקופתי, לדווח על תאונה, לחצן מצוקה 24/7 המחובר ישירות למרכז שירות הלקוחות של AVIS, ניווט למרכזי שירות, שמירת מסמכים אישיים, קבלת תזכורות והטבות וכד'.