המרוץ השני של ליגת קאדילק Time Attack‎

המרוץ השני של ליגת קאדילק Time Attack‎
המרוץ השני של ליגת קאדילק Time Attack‎ בשבת הקרובה

ליגת קאדילק Time Attack‎ ממשיכה, בשבת הקרובה יערך במסלול בפצאל המרוץ השני בליגת המרוצים הראשונה לנהגים חובבים

אורן פרנקל | 28/02/18

ביום שבת 3.3.18 בשעה 9:00 במסלול המרוצים בפצאל יוזנק המרוץ השני מתוך 5 מרוצים של ליגת קאדילק Time Attack‎, ליגת המרוצים הראשונה לנהגים חובבים, במסלול מרוצים מורשה עם רכבים ממותגים שונים המורשים גם לנהיגה באופן חוקי בכבישים. הכניסה לקהל חופשית. 

אחרי שבמרוץ הראשון הצטיינו גידי קרונין עם פיזו 208 Gti, גנאדי סרוצאן עם אלפא רומיאו 4C, גיא אמודי עם במוו M2, שלומי שביב עם פורשה GT3 ומוטי נתן עם ניסאן 370, כ-15 נהגים נוספים ניצלו את ההזדמנות להצטרף לליגה במרוץ השני וביום שבת צפויים לעלות על המסלול ולהתחרות כ- 80 נהגים.

ליגת קאדילק Time Attack הוקמה על ידי נהג ומדריך המרוצים לאון טאובס, חברת ״ספארקו ישראל״  ובשיתוף מותג היוקרה הצומח ביותר בישראל לשנת ,2017 קאדילק. הליגה מאושרת על ידי הרשות לנהיגה ספורטיבית של משרד הספורט. 

הליגה מחולקת לחמישה מרוצים, בכל מרוץ מתחרים נהגים במספר קטגוריות ובמקצים שונים.
הניקוד בכל מקצה יינתן על פי זמן ההקפה. הזמן המהיר ביותר זוכה ב-20 נקודות, שני 17 נקודות, שלישי 15 וכך הלאה. צבירת הנקודות תספר רק בארבעת מתוך חמשת המרוצים הטובים ביותר של כל נהג.
את כל הפרטים, תוצאות המרוצים, טבלת ניקוד ועוד ניתן למצוא באתר https://www.sparco.co.il/ תחת לשונית ליגת קאדילק. 
כל משתתף מחויב ברישיון נהיגה ספורטיבית בתוקף, קסדה וציוד נהיגה מלא. את התקנון המלא ניתן לראות באתר ספרקו ישראל. 

אור קליין מנהל חטיבת היוקרה בקבוצת UMI: 
"כיבואני קאדילק לישראל, מותג המייצג ערכים של נהיגה מהנה, טכנולוגיה מתקדמת ובעל דגמי הספורט מסדרת V, אנחנו שמחים על ההזדמנות להירתם ולעזור בקידום הספורט המוטורי בישראל. ההצלחה של המרוץ הראשון נותנת לנו ולמארגנים רוח גבית, אנחנו מזמינים את הקהל להגיע ולהתרשם מההתעוררות של הספורט המוטורי בישראל". 

קטגוריות המירוץ:

רכבי קאדילק ATS-V  
מכוניות עם מנועים מקוריים לא מוגדשים עד 220 כ"ס או 1.8 ליטר מוגדשים, ללא הגבלת רוחב צמיגים
מכוניות עם מנועים מקוריים לא מוגדשים עד 355 כ"ס (ללא הגבלת רוחב צמיגים), עד 3.0 ליטר מוגדש (הגבלת רוחב צמיגים ל-245) או עד 2.0 ליטר מוגדשים עם הנעה כפולה ודיפרנציאל פתוח - 
מכוניות עם מנועים מקוריים והנעה כפולה עם דיפרנציאל נעול-ממוחשב –
מכוניות על