המכוניות של הכדורגלנים המפורסמים בעולם

המכוניות של הכדורגלנים המפורסמים בעולם
רונאלדו . מחזיק באוסף המכוניות הגדול ביותר בענף הכדורגל

לרגל חגיגת המונדיאל הבאנו לכם הצצה למכוניות של הכוכבים הכי גדולים במונדיאל. רונאלדו או מסי, למי יש את האוסף הגדול ביותר? איזה כוכב נוסע בפיאט ישנה ולאיזה שחקן יש מכונית נדירה במיוחד?

אורן פרנקל | 21/06/18

מיטב כדורגלני העולם מראים כבר את הביצועים שלהם במונדיאל על כר הדשא וזו הזדמנות מעולה לבדוק מה יש לסופרסטארים להציע מחוץ למגרש – בכבישים.


כריסטיאנו רונאלדו 
 לכדורגלן הטוב בעולם(ויסלחו לי אוהדי מסי) יש גם את האוסף היקר ביותר בענף הכדורגל (ויתכן בכל עולם הספורט) בשווי מוערך של 18000000 דולר!
אחת מהמכוניות הבולטות באוסף היא בוגאטי שירון(אשר אותה גם פרסם) המסוגלת להגיע בעזרת מנוע 8 ליטר ו-1500 כ"ס למהירות של 450 קמ"ש ועם תג מחיר של כ- 2.5 מיליון דולר.


ליונל מסי
 לארגנטינאי המהולל יש כמובן אוסף של מכוניות יוקרה, אחת מהן בולטת במיוחד היא מכונית העל האיטלקית פגאני זונדה רודסטר מיוחדת שמחירה עולה על 1.5 מיליון דולר.
המכונית מצוידת במנוע V12 7.3 ליטר המפיק 669 כ"ס.


ניימאר
 מזראטי MC12  - הברזילאי עם הפריזורה החדשה, מתחדש במכוניות חדשות בקצב שלא מבייש את החלפת התסרוקות המיוחדות שלו, רק שהבחירה במכוניות מוצלחות הרבה יותר ובולטת מכונית מכונית אחת ייחודית - מזראטי MC12, אשר נמכרה רק ב-50 חתיכות מאז ומעולם.
בניגוד לשוויו האסטרונומי של השחקן, מחירה של המכונית פחות מופרז עם שווי של רק כחצי מיליון דולר..


אנטוניו גריזמן
החלוץ הצרפתי מתהדר במכונית מקלארן 675LT המצוידת במנוע V8  3.8 ליטר המפיק 666 כ"ס.
הביצועים של המכונית כמעט מושלמים כמו של החלוץ הצרפתי עם האצה מ-0 ל-100 קמ"ש ב-2.9 שניות!
שווי המכונית עולה על 400 אלף דולרים בלבד.


סרחיו ראמוס 
הבלם הספרדי, אשר הפך לפרסונה נון גרטה באומה הערבית לאחר שפצע את האליל המצרי מוחמד סלאח, הופיע לאחרונה עם ידועה בציבור מוטורית חדשה בצורת פיאט 600 קלאסית..

 אז לא שהבלם הקשוח החליט להסוות עצמו בשל חשש מאיומים אלא מדובר במתנת יום הולדת מאחיו. שווי המכונית הוא בסביבות ה10,000 דולרים, סכום מגוחך לכוכב על שמרוויח סכום כזה לדקת משחק אבל סכום מכובד במיוחד למתנת יום הולדת מאח..