הטבות לרוכשי מסחריות פיאט

הטבות לרוכשי מסחריות פיאט
פיאט דובלו חדשה, מעתה תוצע עם 5 שנות אחריות

סמל"ת תעניק 5 שנות אחריות לדגמי פיאט מסחריות- דובלו, פולבק ודוקאטו. החברה מציעה גם הטבות נוספות לרוכשי מסחריות במסגרת ימי מבצע בחודש נובמבר

אורן פרנקל | 14/11/17


סמל"ת יוצאת במהלך משנה שוק בתחום רכבי המסחריות: תעניק החל מחודש נובמבר 5 שנות אחריות לדגמי פיאט מסחריות: דובלו, פולבק ודוקאטו.
בנוסף לכך, לרוכשים ממגוון דגמי פיאט מסחריות בחודש נובמבר, תינתן הטבה נוספת של  5 טיפולים ראשונים ללא עלות.

אורי להב, מנכ"ל סמל"ת ציין: "המסחריות של פיאט, ובראשן פיאט דוקאטו שמובילה את הסגמנט לאורך שנים רבות, הינן מהמתקדמות והמובילות בתחום הרכבים המסחריים. הענקת אחריות מלאה לתקופה של חמש שנים מראה על הבעת אמון גדולה של היצרן בכלי הרכב באמינותם ובאיכות המסחריות של פיאט. אין לי ספק כי גם השנה נמשיך לצמוח עם דגמי המסחריות של פיאט וונמשיך לתת שירות בלתי מתפשר לכלל לקוחותינו"

כמו כן, חטיבת המסחריות של דגמי פיאט בקבוצת סמל"ת, תקיים בשבוע הבא בימים שני ושלישי (20-21.11) 2 ימי מכירות מיוחדים על דגמי פיאט מסחריות.
במסגרת ימי המכירות יוצאת קבוצת סמל"ת במהלך משנה שוק בתחום רכבי המסחריות. סמל"ת תעניק החל מהיום 5 שנות אחריות לדגמי פיאט מסחריות- דובלו, פולבק ודוקאטו (או 250 אלף ק"מ- המוקדם מבניהם). בנוסף, יוצאת סמל"ת במבצע לחודש נובמבר בלבד ותעניק את האחריות החדשה יחד עם 5 טיפולים ראשונים ללא עלות. 
2 ימי המכירות יתקיימו באולם "לאגו" בראשון לציון בתאריכים 20-21.11 (ימים שני-שלישי) החל מהשעה 9 בבוקר ועד 20:00 בערב.