דגמי רכב סיניים חשמליים בישראל

דגמי רכב סיניים חשמליים בישראל
אחד מהדגמים החשמליים של המותג הסיני. בקרוב על כבישי ישראל

קבוצת UMI חתמה על הסכם יבוא מול יצרנית הרכב הסינית HANTENG Automobile וצפויה להחל ביבוא ושיווק של דגמים חשמליים של מותג הרכב הסיני

אורן פרנקל | 19/05/19

בקרוב יצטרף שחקן חדש בשוק רכב הישראלי עם הגעתם של דגמים חשמליים ממותג סיני צעיר וחדשני, זאת לאחר שקבוצת UMI, יבואנית קאדילק שברולט ואיסוזו בישראל, חתמה על הסכם התקשרות ויבוא מול יצרנית הרכב הסינית HANTENG Automobile.

HANTENG Automobile. הינה יצרנית רכב סינית צעירה בבעלות פרטית אשר הוקמה בשנת 2013 ובסיסה בשנגרו, ג'יאנגשי, סין.  החברה מתמחה במחקר, שיווק ומכירה של כלי רכב בעלי יכולת הנעה חשמלית ושל כלי רכב המונעים עם מנועי בנזין קונבנציונאלים.

על פי עיקרי ההסכם קבוצת UMI צפויה להחל ביבוא ושיווק של דגמים חשמליים המיוצרים על ידי HANTENG Automobile,  במהלך שנת 2020 בכפוף לאישורים של משרד התחבורה ושל גופים רגולטוריים אחרים.  הדגמים החשמליים שיוספקו  יעברו התאמה ויעמדו בתקנים שיאפשרו את שיווקם לפי התקינה האירופאית.

דוד עיני יו"ר קבוצת UMI:
שוק הרכב הסיני הוא שוק דינמי וחזק שעתיד להפוך למשמעותי מאוד בעולם, שיתוף הפעולה עם HANTENG Automobile הוא תוספת מבורכת לשוק הרכב הישראלי. מדובר בחברה צעירה ומודרנית, שמפתחת ומייצרת רכבים חשמליים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. ההסכם יחזק את מעמדה של קבוצת UMI כשחקנית מובילה בענף הרכב בישראל ויאפשר ללקוח