גו טו מוביליטי זכתה בפרס יוקרתי

גו טו מוביליטי זכתה בפרס יוקרתי
במרכז התמונה שירלי קלוש סמנכ"ל פיתוח עיסקי בעת קבלת הפרס אתמול בתערוכת הרכב והחדשנות בפריז. צילום: יחסי ציבור

חברת הטכנולוגיה הישראלית 'גו טו מוביליטי' זכתה במקום הראשון בתחרות סטארטאפים בתערוכת הרכב בפריז

אורן פרנקל | 04/10/18

חברת הטכנולוגיה Mobility GoTo, שפיתחה מערכת לניהול תחבורה שיתופית זכתה במקום הראשון בתחרות הסטארטאפים לתחבורה חליפית במסגרת תערוכת הרכב והחדשנות הגדולה בעולם המתקיימת בפריז – PARIS MOTOR SHOW. 

ירון וילן מנכ"ל GoTo : "אני גאה על ההישג האדיר, בקטגוריה כה משמעותית ומתפתחת מול שחקנים מובילים. מדובר מבחינתנו בפריצת דרך אשר תסייע לנו בהמשך החשיפה והפריצה באירופה"
חברת GoTo Mobility (www.goto.global) מקבוצת CAR2GO אשר פיתחה טכנולוגיה ייחודית לניהול מערכי ציי רכב שיתופים, זכתה אתמול במקום הראשון בתחרות סטארטאפים בקטגוריית טכנולוגיות של תחבורה שיתופית, במסגרת תערוכת הרכב הגדולה בעולם המתקיימת עתה בפאריז. 

במסגרת התערוכה התקיימה תחרות סטארטאפים ב- 8 קטגוריות שונות, GoTo Mobility, אשר יוצגה על ידי שירלי קלוש, סמנכ"לית הפיתוח העסקי, התמודדה מול עשרות חברות בתחומה וזכתה בקטגוריית תחבורה שיתופית. 
לאחרונה דווח כי חברת GoTo Mobility מעמיקה פעילותה באירופה והתקשרה עם חברת שיתוף רכבים זרה הנמצאת בבעלות מלאה של יצרנית כלי רכב, מהגדולות בעולם, בהסכם ראשון למתן רישיון לשימוש במערכת הטכנולוגית המתקדמת שפיתחה בכלי רכב שיתופיים.

הטכנולוגיה הייחודית של GoTo Mobility, מאפשרת למפעילי תחבורה לעבור לעולם של "תחבורה כשירות" (mobility as a service) על ידי הפעלת מגוון רחב ויחודי של שירותי תחבורה שיתופיים, הכוללת ניהול ואופטימיזציה של מערך הרכבים וכן מערכת להגביר את השימוש והשימור של הצרכנים.

ירון וילן, מנכ"ל  GoTo Mobility ציין כי, "אני גאה על ההישג האדיר, בקטגורייה כה משמעותית ומתפתחת מול שחקנים מובילים. מדובר בפריצת דרך אשר תסייע לנו בהמשך החשיפה והפריצה באירופה. עולם התחבורה עובר בימים אלו שינוי מהותי, שבמרכזו הנגשת מגוון רחב של שירותי תחבורה לצרכנים. תחבורה תהפוך להיות שירות זמין, זול, נוח ומותאם הרבה יותר לצרכים הספציפיים של הצרכנים באמצעות הטכנולוגיה של GoTo Mobility ושותפותיה העסקיות.