אביזרי רכב - אביזרי בטיחות לכלבים

אביזרי רכב - אביזרי בטיחות לכלבים
galgalim | 31/03/10

אביזרי רכב - חגורת בטיחות לכלב

"עשרות רבות של כלבים ובעליהם נפגעים מידי שנה בתאונות הדרכים, בשנה האחרונה נרשמה עלייה של 30% במספר הכלבים שהופנו לשיקום לאחר תאונות הדרכים בעת ששהו ברכב לצד בעליהם.

רוב הפגיעות הינן פגיעות גפיים ופגיעות עצביות, " כך לדבריה של ד"ר ליסי שרון, וטרינרית, העוסקת בשיקום כלבים לאחר תאונות דרכים.

המודעות לנושא הזהירות בדרכים וההגנה על שלום הכלבים ובעליהם יצרה את הצורך באביזרי בטיחות לכלבים. כיום נשמעת הדרישה לחוקק חוק שיחייב התקנת חגורת בטיחות ברכב גם להולכים על ארבע.

נירה ברגמן, מנכ"לית חברת "וט- מגן לחיות מחמד" יבואנית מוצרי קרלי- אביזרים וצעצועים לכלבים וחתולים: "המודעות לזהירות בדרכים וההגנה על שלום הכלבים ובעליהם יצרה את הצורך באביזרי בטיחות לכלבים וביניהם אביזרי רכב לבטיחות הכלב ברכב. הכלב היושב במושב האחורי הוא למעשה נוסע שאינו חגור המסכן את עצמו ואת יושבי הרכב אף יותר מנוסע אנושי כיוון שאחיזתו במושב רופפת ביותר וכיוון שהוא עלול לעבור מהמושב האחורי למושב הנהג ולסכן את עצם הנהיגה.

משטרת התנועה רושמת דוחות תנועה לנהג שמסיע כלב שאינו חגור לפי סעיף "נוסע שאינו חגור".

כמענה לצורך זה וכדי שהנסיעה המשותפת עם הכלב תהיה בטוחה ונעימה – מציעה חברת "וט-מגן לחיית מחמד את "רתמות הבטיחות לכלב": הרתמות חוגרות את הכלב לחגורת הבטיחות של מושב הרכב. הן עבות ומרופדות, והן מופיעות בגדלים שונים. רתמות אלה יכולות לשמש גם כקולר ורצועת הולכה ואין צורך להסירן.

לרתמות 5 שנות אחריות של היצרן, המחירים נעים בין 83- 106 ₪. על פי גודל הרתמות.

עצות לנסיעה בטוחה עם הכלב ברכב:

רצוי להרגיל את הכלב לנסיעה כבר מגיל צעיר ולציידו במהלך הנסיעה בצעצוע האהוב בעודו חגור בחגורת הבטיחות.

בנוסף לכך החברה מציעה מגוון אביזרי רכב לכלב ואביזרים בטיחותיים נוספים להגנת הכלב בזמן ההליכה בשעות החשיכה: אפודות זוהרות בגדלים שונים, רצועות הולכה וקולרים זוהרים ובלינקרים מנצנצים.

לבירור נקודת המכירה הקרובה לביתך חייג: 1-800-40-30-20

מחפשים חלקי חילוף לרכב במחירים הטובים ביותר? שלחו בקשה בזירת המסחר של גלגלים וקבלו הצעות מחיר ממיטב הספקים בישראל בזמן אמת!