מערכות הבהוב וכריזה של אספיר

מערכות הבהוב וכריזה של אספיר
31/03/10

מערכות הבהוב וכריזה.

חברת אספיר משווקת מערכות הבהוב וכריזה לרכבי בטחון, חירום והצלה. בין לקוחותיה העיקריים של אספיר: משטרת ישראל, מגן דוד אדום, מנהל הרכב, כיבוי אש, חברות אבטחה ועוד.

אספיר משווקת את המערכות הטובות בעולם של החברות:BRITAX, NORTHAMERICAN ,CODE 3 ו - PREMIER HAZARD האמריקאיות. מערכות איכותיות, מגוונות וניתנות להתאמה אישית לצרכי הלקוח, כולל התקנתן על כל סוגי הרכב. סניפי אספיר מעניקים שירות אחזקה והתקנות בכל רחבי הארץ, לכל סוגי המערכות.מערכות הבהובטכנולוגית הבהוב חדישה באספיר - מערכת הבהוב בטכנולוגית ה – LED. שמה של טכנולוגית ה - LED ניתן לה על שום הנוריות הקטנות והמהבהבות המרכיבות את הפנס ונקראות LED. יתרונן הבולט של נוריות אלו מתבטא בצריכת זרם נמוכה בהרבה מכל טכנולוגיית הבהוב אחרת הקיימת כיום בשוק. הנוריות מחוברות ללוח בקרה אלקטרוני המהווה את פיקודו האחורי של הפנס. הפנס יכול להתחבר בחיבור קבוע למצבר או בחיבור זמני למצת הרכב. פנסי ה – LEDזמינים במבחר דגמים וגדלים, לפי דרישת הלקוח.

בלעדי לאספיר: שילוט אלקטרוני בטכנולוגיית LED. אספיר החלה בשיווק של מערכות ייחודיות, ראשונות בישראל, של שילוט אלקטרוני באמצעות טכנולוגיית ה – LED. שלט הבנוי ממאות נוריות LED צפופות, המאירות עפ"י תיכנותו האישי של הלקוח. באמצעות חיבור פשוט למקלדת סטנדרטית, מקליד הלקוח את הכיתוב הרצוי על השלט. שלט הבקרה מאפשר הזנה של עד 99 הודעות שונות.מערכות כריזהמגוון מערכות כריזה איכותיות של חברת CODE 3:אפשרות לסוגי סירנות שונים. מערכות כריזה מפוצלות. מערכות כריזה זעירות סמויות. מערכות כריזה לאופנועים טרקטורונים. צופרי אויר. מגוון רמקולים.