חלקי חילוף לרכב מפירוק במצב טוב

חלקי חילוף לרכב מפירוק במצב טוב

זה לא חלום. מגרשי פירוק טומנים בתוכם חלקים מקוריים שחודשו או שופצו במחירים השווים לכל כיס. אז למה לא בעצם?

גלגלים | 22/09/20

חלקי חילוף לרכב מפירוק הם חלקים שמגרשי פירוק מפרקים מרכבים שירדו מהכביש מסיבות שונות, למשל: תאונת דרכים קטלנית, בלאי רכב או פשוט רכב ישן שהגיע זמנו לרדת מהכביש והוא נכנס לגריטה.

 

כשמדברים על חלקי חילוף מפירוק, לרובנו תעלה תמונה בראש של חלקים ישנים, בלויים, שומניים מגריז ולא הכי סקסיים. אולם במציאות מתקבלת תמונה אחרת. אם יצא לכם לשוטט בין מגרשי פירוק, בוודאי שמתם לב שישנם חלקי חילוף במצב סביר, וגם, חלקי חילוף די חדשים ובמצב מעולה. איך זה קורה? 

 

כיום, מגרשי פירוק מקבלים אליהם לא מעט רכבים חדשים שעברו תאונה או שירדו מהכביש, ואם התמזל מזלם, ימצאו ברכב חלקי חילוף במצב טוב מאוד, כאלה שמצריכים רק ניקוי קל והם מוכנים למכירה ולשימוש חוזר.
במקרה הפחות סימפטי, נמצא ברכבים אלה חלקי חילוף שניזוקו בתאונה או שכבר היו בלויים משימוש עוד קודם לתאונה. גם למצבים אלה יש פתרון ומגרשי פירוק רבים לא יתייאשו, וידאגו לשפץ ולחדש גם חלקי חילוף שכבר נראים במצב אבוד. בחלק מהמקרים זה יהיה ברמה גבוהה ממש, כך שלא תצליחו לזהות מה עבר על חלקי החילוף ומה היה ״לא בסדר״ איתם מלכתחילה. אז כן, ישנם חלקי חילוף מפירוק במצב טוב ואפילו במצב מעולה, וזה עוד לא הכל.

 

חלקי חילוף לרכב מפירוק - כל היתרונות

זמינות

כשאתם מגיעים עם הרכב למוסך לצרכי טיפול או החלפת חלק תקול, יש סיכוי שאתם תשמעו מהמוסכניק שלכם שאין לו את החלק במלאי והוא יצטרך להזמין לכם במיוחד, או שהוא יפנה אתכם לאתר את החלק המבוקש במגרשי פירוק.

במציאות של ימינו, עם שפע ומגוון של רכבים שנמצאים על הכביש, מגרשי הפירוק מצוידים בחלקי חילוף של מרבית דגמי הרכבים הקיימים, כך שרוב הסיכויים שאתם תמצאו את חלק החילוף שאתם מחפשים במגרש, ואם לא - ימליצו לכם על מגרש פירוק אחר שמחזיק את החלק.


כך או כך, זמינות חלקי החילוף במגרשי פירוק היא גבוהה ותאפשר לכם להתקין את החלק ברכב ולהשלים את הטיפול באופן די מיידי, בלי המתנה וימי אספקה. בנוסף, ישנם מגרשי פירוק שיספקו לכם גם אחריות על החלק לתקופה מסוימת ובכך הופכים את הקניה שלכם לנוחה, הוגנת ואטרקטיבית עוד יותר.
 

לא מתפשרים על פחות מהמקורי

בחיפושים אחר חלק החילוף המושלם לרכב שלכם, יציעו לכם בין היתר לרכוש חלק תחליפי חדש במחיר אטרקטיבי. חלק תחליפי הוא אמנם חלק חדש וזול יותר מחלק מקורי, אבל הוא לא יוצר על ידי יצרן הרכב המקורי ולעיתים זו תהיה התפשרות. היתרון בפניה לחלקי חילוף מפירוק הוא שבחלק גדול מהמקרים, אתם תמצאו חלק מקורי של יצרן הרכב שלכם המתאים בול לרכב ובמצב טוב, כך תהנו מכל העולמות ובלי להתפשר על יצרן חלקים חלופי.

 

הנה העודף שלך, אדוני

אז כן, מי שקונה חלקי חילוף לרכב מפירוק נהנה גם מעודף בסוף החשבון וזה אחד היתרונות העיקריים כשמעדיפים חלקים אלה. המחיר של חלקי חילוף לרכב מפירוק לעומת חלקי חילוף מקוריים או תחליפיים הוא אטרקטיבי באופן משמעותי, וכזה שיגרום לכם לא לפסול את האופציה כל כך מהר.

 

פתרון ירוק

חלקי חילוף לרכב מפירוק למעשה תורמים לסביבה ולכולנו בכמה היבטים: ע״י השמשה חוזרת של חלקי החילוף, אנחנו מעודדים יותר מיחזור ושימוש בקיים והרבה פחות ייצור של חלקים חדשים, פחות זיהום אוויר וצריכת אנרגיה כתוצר לוואי של מפעל הייצור, ועוד ועוד פעולות בשרשרת הייצור שנמנעות או לפחות נדחות בזכות השימוש החוזר.


בנוסף, רכב ישן שעדיין על הכביש תורם לזיהום אוויר גדול יותר ולא תמיד בטיחותי לנסיעה ולסביבה. פירוק הרכב במגרש פירוק עוצר את הנזק הסביבתי ומנצל את החלקים הטובים שברכב לשימוש חוזר.

 

חלקי חילוף לרכב מפירוק - לא מה שחשבתם

בשורה התחתונה, חלקי חילוף לרכב מפירוק יהיו בהרבה מקרים האלטרנטיבה הנכונה, האטרקטיבית והזולה עבור הרכב שלכם. ואם כבר, שווה לחפש חלקים מקוריים מפירוק ולבקש אחריות על החלקים לפרק זמן שיאפשר לכם לבחון את תקינותם, כך גם תיהנו מרכישה הוגנת.

 

מחפשים חלקי חילוף לרכב מפירוק במצב טוב? לחצו להצעות מחיר ולהשוואת מחירים >