קטנועי פיג'ו החדשים

קטנועי פיג'ו החדשים
פיג'ו 'טוויט' 125 החדש, קטנוע קל משקל ובעל גלגלים גדולים

ד.ל.ב מוטוספורט יבואנית, KTM ואינדיאן לישראל, מחדשת את ייבוא ושיווק כלי הדו-גלגלי של פיג'ו והשיקה היום את הכלים החדשים

טל אבן | 28/11/19

ד.ל.ב מוטוספורט, מקבוצת לובינסקי, ממשיכה להעמיק את פעילותה בעולם הדו-גלגלי, עם חידוש ייבוא ושיווק בישראל של כלי הדו-גלגלי מבית פיג'ו.
החזרה לשוק הקטנועים בישראל, יאפשר לד.ל.ב להשלים את סל המוצרים המוצעים ללקוח הישראלי המחפש פתרונות תחבורה אישיים בדמות קטנועים בעלי תמורה גבוהה ביחס למחירם. מלבד נוכחות ב-19 נקודות מכירה ברחבי הארץ, קטנועי פיג'ו יוצבו גם באולמות התצוגה של מכוניות פיג'ו ויציעו ללקוחות המותג הנמצא בתנופה אופציה תחבורתית משלימה ונגישה במחירה. כל קטנועי פיג'ו ייהנו משנתיים אחריות ללא הגבלת ק"מ ולקוחות הדו-גלגלי של פיג'ו ייהנו מטרייד-אין במחיר מחירון בכפוף לבדיקה. 

שלושה כלים יפתחו את מהלך החזרה לשוק הישראלי - 'טוויט' 125 החדש עם גלגלי 16 אינץ', ה'ספידפייט' 125 הספורטיבי ו- ספינת הדגל - מטרופוליס 400 התלת גלגלי היוקרתי כחלק מהתרחבות הפעילות, ד.ל.ב מוטוספורט מחדשת את ייבוא ושיווק כלי הדו-גלגלי של פיג'ו


כאמור, מהלך החזרה לשוק הישראלי ייעשה עם שלושה קטנועים מובילים בתחומם - פיג'ו 'טוויט' 125 החדש עם גלגלים גדולים, פיג'ו 'ספידפייט' 125 הספורטיבי וספינת הדגל, פיג'ו מטרופוליס 400 התלת גלגלי היוקרתי
הקטנועים החדשים מביאים את ערכי מותג פיג'ו - איכות גבוהה, בטיחות, טכנולוגיה מתקדמת, סגנון ייחודי, נוחות והנאה מהרכיבה
מחירים: פיג'ו טוויט 125 יעלה 14,900 שקל. פיג'ו ספידפייט 125 יעלה החל מ-14,900 שקל.  פיג'ו מטרופוליס 400 יעלה החל מ-48,900 שקל

את החזרה לשוק הישראלי יפתחו שלושה קטנועים ייחודיים ומובילים בתחומם: 

פיג'ו 'טוויט' 125 החדש

קטנוע קומפקטי, קל משקל ובעל גלגלים גדולים בקוטר 16 אינץ'. זהו קטנוע שמציע קלות תפעול ותמרון לצד יעילות גבוהה, מרחב מחיה נדיב לרוכב ותא מטען יעיל מתחת למושב. ה'טוויט' מצויד במנוע סינגל בנפח 124.6 סמ"ק מוזרק דלק ומקורר אוויר בהספק של  10.2 כ"ס ב-8,500 סל"ד וכן 1 קג"מ ב-7,000 סל"ד חסכוני במיוחד אשר מציג צריכת דלק משולבת של 35.7 קילומטרים לליטר. ה'טוויט' שמשקלו 120 ק"ג, מצויד בשני בלמי דיסק ובמערכת בלימה משולבת להגברת הבטיחות ברכיבה ועוד. 
מחירו: 14,900 שקל
 

פיג'ו 'ספידפייט' 125 


זהו הדור הרביעי של פיג'ו ספידפייט - הקטנוע המוביל של פיג'ו, ממנו נמכרו למעלה מחצי מיליון יחידות מאז הושק בעולם. ה'ספידפייט' החדש מצויד במנוע 125 סמ"ק מקורר נוזל חדש לחלוטין ממשפחת מנועי ה'סמארט-מושן' אשר לא רק הופך אותו ל'ספידפייט' החזק ביותר (11 כ"ס ב-7,400 סל"ד ו-1.1 קג"מ ב-5,600 סל"ד) אלא גם לחסכוני ביותר עם יכולת להגיע לצריכת דלק משולבת של 47.6 ק"מ לליטר וטווח רכיבה של כ-400 ק"מ בין תדלוקים. המשמעות של כך, זהו הקטנוע שמעניק לרוכבו את התחושה הספורטיבית ביותר לצד חיסכון משמעותי בדלק. ה'ספידפייט' החדש מגיע עשיר באבזור - החל מצמד בלמי דיסק ומערכת בלימה משולבת וצמד פנסי 'לד' בחזית, דרך מסך תצוגה LCD דיגיטאלי, שקע USB, שקע 12 וולט ועד מנשא לטלפון הנייד.
מחירו החל מ-14,900 שקל.
 

פיג'ו מטרופוליס 400


ספינת הדגל של חטיבת הקטנועים של פיג'ו - קטנוע תלת-גלגלי, טכנולוגי ואיכותי המוביל מסוגו בעולם אשר תוכנן, עוצב ומיוצר בצרפת.
קטנוע ייחודי זה מביא עמו את כל היתרונות של צמד גלגלים מלפנים המחוברים למתלה עצמאי שהגיע מעולם המכוניות, בנוחות הרכיבה וכמובן הבטיחות. המטרופוליס מצויד בטכנולוגיה מתקדמת שהופכת את הרכיבה לקלה, נעימה, נוחה, מהנה ובטוחה שעיקריה תאורת 'לד' ליום, מערכת חיישני לחץ אוויר בצמיגים (הראשון בעולם הקטנועים), מערכת ABS מתקדמת מערכת בלימה משולבת ועוד. המטרופוליס עוצב בהשראת דגמי פיג'ו המובילים והמצליחים בעולם - ה-2008 וה-5008 החדשים ואף נצבע באותם צבעים כשל רכבי פנאי אלה. קל מאוד למצוא את הדמיון שבחזיתו ובאחוריו של המטרופוליס לרכבי הפנאי הפופולאריים, עם יחידות התאורה החתוליות והגריל המודגש מלפנים. פיג'ו מטרופוליס מצויד במנוע בנפח 399 סמ"ק מקורר נוזל אשר מפיק 35.6 כ"ס ב-7,250 סל"ד וכן 3.9 קג"מ ב-5,750 סל"ד - החזק ביותר בקבוצתו. מנוע זה מציג חיסכון משמעותית עם צריכה ממוצעת של 25.6 קילומטרים לליטר וטווח נסיעה של כ-285 ק"מ בין תדלוקים. פיג'ו מטרופוליס מציע לרוכב ולמורכב מרחב מחיה גדול ונוח גם ברכיבה ממושכת, עם תא מטען גדול מתחת למושב, לוח מחוונים LCD דיגיטאלי, התנעה ללא מפתח, תא כפפות, שקעי טעינה, איכות גבוהה מאוד ועוד שלל פינוקים שהופכים כל רכיבה לתענוג.

מחירו החל מ: 48,900 שקל.

משה ראובני, מנכ"ל ד.ל.ב מוטוספורט: על פי ההערכות שלנו, חזרתו של מותג פיג'ו לשוק הישראלי מגיעה בתקופה "הנכונה ביותר", מצד אחד, התגברות עומסי התנועה בכניסה לערים הגדולות והפקקים המתלווים בתוך הערים, יחד עם הראייה קדימה שהמצב הזה לא פתיר בטווח של שנים קדימה וצפוי רק להחריף. ומצד שני, השינוי שעבר היצרן עם רכישתו ע"י קונצרן הענק - MAHINDRA והתוכניות שלו להשקעות ענק במותג פיג'ו והפיכתו למותג דו-גלגלי מוביל בעולם, כל אלה יוצרים הזדמנות יוצאת דופן למותג בשוק הישראלי! ד.ל.ב מוטוספורט, רואה בשוק הדו-גלגלי פוטנציאל צמיחה גדול לשנים הקרובות ולשם כך פועלת בהתמדה להרחבת קו המוצרים שלה ובכללם, קטנועים ואופנועים ממותגים שונים".