סאן יאנג Mio 115 בישראל

סאן יאנג Mio 115 בישראל
Mio 115 החדש, מחליפו של דגם ה-Mio 100 המוכר

הקטנוע שכבש את המדינה חוזר ובגדול: החל שיווק סאן יאנג MIO 115 החדש בישראל

אורן פרנקל | 06/12/17

מטרו מוטור, יבואנית סאן יאנג בישראל, החלה בשיווק ה- Mio החדש.
ה-MIO 115 החדש הוא מחליפו של ה-Mio 100 המוכר, שזכה לאהדה רבה בקרב הקהל הנשי והפך להצלחה ולמפורסם בזכות עיצוב הרטרו המיוחד שלו, גובהו, נוחות התפעול ומשקלו הקל. עכשיו, אחרי יותר מעשור בו ה-Mio גרם לנו להתאהב ולנעוץ בו מבטים בכביש ובדרכים, חוזר הקטנוע בגרסה מתקדמת יותר, מעוצבת יותר ומשוכללת יותר.

הקטנוע החדש שומר על חלק מהאלמנטים המקוריים שהוצגו ב-Mio הראשון, כמו העיצוב של הפנס הקדמי בצורת היהלום ושל מראות הצד העגולות ומשלב אותם יחד עם אלמנטים מודרניים חדישים, כגון: מנוע חדש בנפח 115 סמ"ק, בתקן יורו 4, המציע תצרוכת דלק חסכונית ונסיעה שקטה יותר, משקל כללי של 99 ק"ג בלבד, תא מטען גדול יותר, תאי אחסון נוספים, תצוגת LCD דיגיטלית של לוח המחוונים, המציגה מידע שימושי, יחידת תאורת LED בפנס האחורי ופנסי האיתות, תאורת LED משולבת ביחידת הפנס הקדמי, ועוד.    
    
ה-MIO החדש מגיע במגוון שילובי צבעים שיבטיחו שלא תוכלו להוריד ממנו את העיניים: White Snow&Rose Gold, Ore Blue&Latte Brown, Dark Grey&Black ו- Red&Snow White. בנוסף, פתח מיכל הדלק עבר אל חלקו הקדמי של הקטנוע כך שהרוכב\ת לא יצטרך לקום בכלל בזמן התדלוק כבעבר, וניתן לפתוח אותו ואת תא המטען  בקלות דרך הסוויצ'. 

ה-Mio  שומר על הסטייל של קודמו ומהווה את הפתרון המושלם למי שמחפש קטנוע אופנתי מרהיב ואלגנטי שלא מתפשר על בטיחות, יעילות וביצועים.  

המאפיינים חדשים בדגם:

מנוע 115 סמ"ק חדש
9.5 כ"ס
נסיעה שקטה יותר
מיכל קיבולת דלק של 5.2 ליטר
תצרוכת דלק מוצהרת של כ-47 ק"מ לליטר (יצרן)
לוח מחוונים LCD דיגיטלי
משקל שלדה 99 ק"ג
אורות LED (פנס אחורי, פנסי איתות)
וו קדמי
תא המטען גדל (יכול להכיל קסדה+תיק)
תא למסמכים\רשיונות בקדמת ה-MIO

דגשים טכניים:

מנוע ארבע פעימות, צילינדר בודד (115cc)
פתח התדלוק עבר אל חלקו הקדמי של הקטנוע
תא המטען ופתח מיכל הדלק נפתחים בעזרת הסוויצ'

מחיר: 11,985 ₪ בלבד