מחירי אופנועי כביש

מחירי אופנועי כביש

ד.ל.ב. מוטוספורט ו-KTM חותכות מחירים

27/03/16

הוזלות חדות גם על 200RC, 390RC ו-Duke 390 * נעמן זהר מנהל תחום דו גלגלי בד.ל.ב. מוטוספורט: מדובר בצעד שישנה את חוקי המשחק ויגדיל משמעותית את מכירות כלי הכביש של המותג.

זירת מסחר לטיפולים ותיקונים לאופנוע - שולחים בקשה עבור טיפול/תיקון לאופנוע ומקבלים הצעות מחיר תוך זמן קצר ממיטב המוסכים בישראל. הכנסו עכשיו

הכלי הזול ביותר בארסנל של היצרנית האוסטרית הינו הDuke- 200. 23,900 שקל בלבד! המחיר החדש מוריד את רף הכניסה לאופנועים ומנגיש את המותג KTM גם לרוכבי הקטנועים שטרם חוו איכות ויכולות כאלו עד כה ברמות מחיר אלו.עוד במשפחת ה-Duke בד.ל.ב. מוטוספורט מציעים את ה Duke- 390 במחיר אטרקטיבי של 34,900 ₪ בלבד. מחיר הנמוך בכ-20 אלף שקל ממחיר ההשקה של הכלי בישראל בשנת 2013 אז נמכר הכלי בכ-55 אלף שקל. משפחת ה- DUKE - 200 ו- 390 מציעה אופנועים בעלי מנועים חזקים ביותר 26 ו- 40.5 כ"ס בהתאמה, מקוררי מים, הזרקת דלק, בולם קדמי הפוך 43 מ"מ של WP, בולם אחורי מרכזי WP, דיסק בלם קדמי ואחורי, קליפר של BYBRE (חב' בת של BREMBO), מערכת ABS (ב- 390 בלבד) של BOSCH, דוד מפלט מוצנע מתחת לאופנוע בסגנון אופנועי ספורט, משקל עצמי קל מאוד של 129.5 ק"ג ו 139 ק"ג בהתאמה, בשילוב עם המנועים החזקים נותנים יחס הספק משקל הטובים בקטגוריה, עיצוב מרהיב כמו גם אבזור מרשים, לוח שעונים דיגיטלי הכולל מצב הילוך ואפשרויות תוספת אבזור כמו מפלטי אקרפוביץ' , מגני מנוע עם סליידרים ומהדורות גרפיקת FACTORY.שני האופנועים הכתומים הנוספים שזוכים לעדכון דרסטי במחיר הם שני דגמים ממשפחת ה-RC המותאמים לרכיבה ספורטיבית. ה-RC200 נמכר כיום במחיר של 26,900 שקל בלבד לעומת כ-39 אלף שקל בעת השקתו. ה- RC390 נמכר ב-37,900 לעומת מחיר השקה של 52 אלף שקלים. משפחת ה- RC - 200 ו- 390 מציעה אופנועים בעלי מנועים חזקים ביותר 26 ו- 44 כ"ס בהתאמה, מקוררי מים, הזרקת דלק, שלדת צינורות מרהיבה בכתום, בולם קדמי הפוך 43 מ"מ של WP, בולם אחורי מרכזי WP, דיסק בלם קדמי ואחורי, קליפר של BYBRE (חב' בת של BREMBO), מערכת ABS (ב- 390 בלבד) של BOSCH, דוד מפלט מוצנע מתחת לאופנוע בסגנון אופנועי ספורט, משקל עצמי קל מאוד של 137.5 ק"ג ו 147 ק"ג בהתאמה, בשילוב עם המנועים החזקים נותנים יחס הספק משקל הטובים בקטגוריה, עיצוב ספורטיבי מרהיב כמו גם אבזור מרשים, מושב אחורי דמוי ONE SEATER , לוח שעונים דיגיטלי הכולל מצב הילוך ואפשרויות תוספת אבזור כמו מפלטי אקרפוביץ' , מגני ידיים, מושב מרוצים ועוד.

לדברי נעמן זהר,מנהל תחום דו-גלגלי ב- ד.ל.ב מוטוספורט "בשנת 2015 KTM הפכה ליצרן האופנועים מס' 2 בשוק הישראלי אחרי שבמשך שנים רבות היצרן האוסטרי הוביל בהתמדה ובפער ניכר את שוק אופנועי ה- ENDURO בישראל. ההוזלות הנוכחיות מסמנות מהלך אסטרטגי "שובר שיוויון" של ד.ל.ב מוטוספורט בשילוב עם יצרן האופנועים מס' 1 באירופה שמטרתו להוביל את שוק האופנועים בישראל ולייצר בולטות ונוכחות של המותג בקרב רוכבי הכביש. שינויי המיסוי שבוצעו בחודש אוגוסט 2015 יצרו מבחינתנו הזדמנות ואנו מסתערים עליה: כבר בחודשיים הראשונים של השנה, KTM מובילה(*) את מכירות האופנועים בישראל, ומבחינתנו זוהי רק ההתחלה..."

נעמן הוסיף כי "שוק הדו גלגלי בישראל צפוי לעבור מהפכה בתקופה הקרובה, המציאות הבלתי נסבלת בקרב בעלי כלי רכב רגיל כמו פקקים ובעיות חניה, הפך עם העומס של עבודות הרכבת הקלה לבלתי אפשרי, דבר שיוצר צורך מחויב המציאות לעלייה חדה במספר כלי הרכב הדו גלגליים בישראל. התמחור הנוכחי של אופנועי הכביש של KTM שם אותם בתחרות ישירה עם שוק הקטנועים. כולנו תקווה שהלקוחות בתחום הזה יבינו את האיכויות של המותג, חוויית הרכיבה והעדיפות בביצועים ובבטיחות אל מול קטנועים".

* ע"פ דו"ח יבואני הרכב הדו-גלגלי בישראלמחירי האופנועים אינם כוללים אגרת רישוי