אלבר מוטו אופנועים

אלבר מוטו אופנועים

אלבר מוטו מוזילה את מחירי האופנועים שלה

אורן פרנקל | 16/09/15

בהמשך לשינוי המיסוי לאופנועים של משרד האוצר - אלבר מוטו מוזילה את מחירי האופנועים המשווקים על ידה בהיקף של 7-10 אחוז.

'אלבר מוטו' יבואנית דיאלים בישראל, מקבוצת אלבר העוסקת בתחום הליסינג וניהול ציי הרכב, מוזילה את מחירי האופנועים אותם היא משווקת בישראל.

ה- VL 250 Daystar יוזל ב- 10% ויימכר מעתה במחיר של 28,900 ₪ במקום 32,000 ש"ח.וה-VJF 250 Roadwin R יוזל בכ- 7% ויימכר במחיר של 27,900 ₪ במקום 29,900 ₪. כל המחירים כוללים אגרות רישוי.

חדש בגלגלים!! זירת מסחר לטיפולים ותיקונים לאופנוע - שולחים בקשה עבור טיפול/תיקון לאופנוע ומקבלים הצעות מחיר תוך זמן קצר ממיטב המוסכים בישראל. הכנסו עכשיו

ניסים בנימין, מנהל פעילות אלבר מוטו מציין כי "הוזלת המיסוי על אופנועים והשוואת תנאיהם לקטגוריית הקטנועים היא צעד מבורך של שר האוצר משה כחלון. ענף הדו-גלגלי בישראל יכול היה לצמוח ולשלש את עצמו ללא רגולציות ומחסומים ביטוחיים שעוצרים את הענף מלהתפתח. מדינת ישראל יכולה לפתור בעיות תחבורתיות רבות אם תעודד מעבר לכלים דו-גלגליים, הוסיף בנימין".

על האופנועים:שני הדגמים מגיעים עם מנועי הדור החדש של דיאלים בני 250 סמ"ק. המנועים החדשים בנויים מאיכות חומרים גבוהה ומצוידים במערכת קירור מים חדישה ומערכת לניהול מנוע (Engine management system). מערכת זו מופיעה כסטנדרט בכל דגם של החברה ומתבססת על מחשב לניהול מנוע ומערכת הזרקת דלק ממוחשבת הפועלים יחד למזער בצורה משמעותית את זיהום האוויר וצריכת הדלק על ידי שליטה על אספקת הדלק לרכב. ה-Daystar בעל מראה צ'ופרי מובהק. הוא בעל הספק של 23 כוח סוס ומיכל דלק בן 17 ליטר ויוצע בשני גוונים, שחור וקרם אפור. ה- Roadwin R הוא בעל הספק של 23.5 כוח סוס, מוצע בשלושה צבעים, שחור, לבן ואדום.