דוקאטי סקרמבלר 1100 החדש בישראל

דוקאטי סקרמבלר 1100 החדש בישראל
דוקאטי סקרמבלר 1100, יוצע במחיר שיחל מ-96,900 ₪

החל שיווקו של דוקאטי סקרמבלר 1100. האופנוע מגיע אלינו גדול וחזק יותר ועם חבילת איבזור וציוד סטנדרטית עשירה ומגוונת יותר

אורן פרנקל | 03/05/18

הסקרמבלר הגיע לבשלות ויענה עתה לדרישות של הרוכבים המנוסים והתובעניים ביותר - והוא יעשה זאת ללא פשרות בכיף, בסטייל ובחופש שכה מאפיין את משפחת SCRAMBLER של דוקאטי. 
זה אופנוע גדול יותר, עם מנוע גדול יותר וחבילת איבזור וציוד סטנדרטית עשירה ומגוונת יותר - אשר מאפשרת לרוכבים לגדול בתוך משפחת SCRAMBLER מבלי לוותר על הכיף והחוויה הייחודית.

המנוע החדש בנפח 1,079 סמ"ק מספק כוח זמין כבר מסל"ד נמוך בתוך בשלדה בעלת זריזות יוצאת דופן אשר פותחה סביב המנוע הזה במטרה לספק ביצועים מעולים במחיר נגיש.
בתחום הבטיחות מצויד דוקאטי SCRAMBLER 1100 עם מערכות בטיחות אקטיביות. בקרת משיכה הממקסמת את אחיזת הגלגל האחורי על כביש או בדרכי עפר דלי אחיזה. מערכת שניה Cornering ABS מבית Bosch אשר מוסיפה מימד חשוב של בטיחות לבלמים העוצמתיים מבית BREMBO. בחזית תמצאו צמד דיסקים בקוטר 320 מ"מ ומאחור דיסק בקוטר 245 מ"מ.

דוקאטי סקרמבלר 1100 מצויד בשלושה מצבי רכיבה - מפות ניהול מנוע משתנות: Active, Journey ו-City. בשני המצבים הראשונים תפוקת המנוע היא מקסימאלית ועומדת על 86 כ"ס כאשר רק רגישות בקרת המשיכה והמצערת האלקטרונית משתנים. במצב City התפוקה תרד ל-75 כ"ס תגובת המצערת עגולה ורכה יותר ובקרת המשיכה מספקת בטיחות מרבית.

לוח השעונים של דוקאטי Scrambler 1100 מכיל שני אזורים מרכזיים עם חיווי דיגיטאלי מלא. הראשי - עגול בצורתו - כולל את מד הסל"ד ומחשב דרך. החלק השני מספק את המהירות, מצב גיר, חיווי אזהרה ומידע על חיבור הבלוטות' אם הותקן כתוספת.

דואקטי Scrambler 1100 משווק בשלוש גרסאות: 1100, Special, Sport כאשר ההבדלים הם ברמת המתלים, חישוקי גלגלים, צביעה וריפודי מושבים.


מחיר החל מ-96,900 ₪
אחריות 24 חודשים ללא הגבלת קילומטרים